Thriller 2003

Przedstawiamy listę 16 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Król Szamanów 7.2

Król Szamanów to przygody trzynastoletniego szamana Yoh Asakury i jego przyjaciela Amidamaru - ducha walecznego samuraja. Razem podróżują przez świat, walcząc ze złymi mocami oraz szamanami, którzy stają na ich drodze do zostania Królem Szamanów.

Dowody zbrodni 7.5

Pani detektyw Lilly Rush zajmuje się sprawami sprzed lat. Razem ze swym partnerem Scotty'm Valensem i resztą policjantów z wydziału zabójstw czyli Tomem Stillmanem, Nickiem Verą, Willem Jeffriesem, wznawiają stare śledztwa, by złapać winnego popełnionej zbrodni. Sprawdzają każdy szczegół, by dowieść jego winy.

Carnivàle 7.4

Ameryka, lata 30. ubiegłego wieku. Ostateczna bitwa pomiędzy siłami Dobra i Zła zbliża się nieubłaganie, a Ben Hawkins i Brat Justin staną w tym starciu, by walczyć przeciwko sobie. Po śmierci matki 18-letni Ben Hawkins, oskarżony o morderstwo członek gangu, znajduje schronienie w podróżującej po kraju trupie cyrkowców, której szefem jest tajemniczy mężczyzna nazywany przez podwładnych "Dyrektorem". Od tej pory towarzyszami Hawkinsa będą między innymi karzeł, kobieta z brodą oraz siostry syjamskie. Jednak i Ben okazuje się osobą wyjątkową. Chłopak odkrywa u siebie zdolność uzdrawiania ludzi. Wydaje się, że dzięki niemu Dobro wreszcie zagości w umęczonym Wielkim Kryzysem kraju. Jednak Dobro nie może istnieć bez Zła... W kalifornijskim mieście Mintern nikczemny brat Justin Crowe zaczyna doświadczać apokaliptycznych wizji i snów. Duchowny jest przekonany, że oto przemówił do niego sam Bóg. Kiedy więc do Mintern przybywa uzdrowiciel Ben Hawkins, brat Jenkins bierze go za wysłannika szatana i wypowiada mu wojnę. Niebawem obaj przekonają się jednak, że są elementami toczącej się od wieków wojny pomiędzy siłami Dobra i Zła.


Natalia: Ostatnie słowo 2.0

"Natalia: Ostatnie Słowo" to serial kryminalno - obyczajowy z elementami absurdalnej groteski i horroru. Grupa młodych ludzi odnajduje w Rybniku zwłoki 16 - letniej dziewczyny. Sprawę do wyjaśnienia otrzymują policjanci z miejscowego komisariatu. Prowadzone przez nich śledztwo odkrywa ciągle nowe wątki, ale nie przybliża ich do rozwiązania zagadki śmierci nastolatki...

Prawdziwe powołanie 7.3

Serial przedstawia losy pięknej, młodej i utalentowanej kobiety, która rozpoczyna prace w pobliskiej kostnicy. Wkrótce odkrywa ona swój niezwykły talent. Dowiaduje się, że słyszy głosy ofiar, których ciała znajdują się w kostnicy. Potrafi ona również cofnąć się o jeden dzień w przeszłość dzięki czemu ma szanse uratować ludzie życie.

Córka przeznaczenia 10.0

Clemente Soriano (Eric del Castillo) jest zamożnym, wpływowym biznesmanem w podeszłym wieku, który za wszelką cenę stara się kontrolować życie własnych córek: Isabelii (Karyme Lozano), Caroliny (Ludwika Paleta) oraz Diany (Mayrín Villanueva). Dopiero choroba uświadomi mu, że życie na polega tylko na ciągłym dążeniu do władzy nad wszystkimi.

Szczęśliwa karta

Zoe Busiek (Joely Fisher) po śmierci swojej siostry musi diametralnie zmienić swoje dotychczasowe życie. Musi zaopiekować się jej dziećmi: Taylor (Vikki Krinsky), Cliffem (Jamie Johnston) i Hannah (Aislinn Paul). Po tym jak firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić jaj odszkodowania postanawia zostać detektywem.

Poszukiwani

Glówną bohaterką “Poszukiwanych” jest Haslett (Reuben), agentka FBI, która robi co tylko jest w jej mocy, aby odnaleźć tysiące ludzi, którzy giną każdego roku. Robi, co do niej należy, mimo że jej metody nie cieszą się popularnością wśród przełożonych. Mastriani (Scorsone) jest świeżo upieczoną agentką. Ukończyła studia i odkryła, że w wizjach, których doświadcza widzi miejsca, w których później odnajdują się zaginieni. Brooke wierzy, że to ciężka praca i wytrwałość prowadzą do rozwiązania zagadkowego śledztwa, a nie jakieś tam “wizje”. Jej współpraca z Jess nie należy do idealnych. Mimo wielu dzielących ich różnic, obie kobiety mają tą samą pasję – zrobią wszystko, aby pomóc rodzinom, które straciły swoich ukochanych.

Słowa kluczowe