Thriller 2003

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 16 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Król Szamanów to przygody trzynastoletniego szamana Yoh Asakury i jego przyjaciela Amidamaru - ducha walecznego samuraja. Razem podróżują przez świat, walcząc ze złymi mocami oraz szamanami, którzy stają na ich drodze do zostania Królem Szamanów.
Pani detektyw Lilly Rush zajmuje się sprawami sprzed lat. Razem ze swym partnerem Scotty'm Valensem i resztą policjantów z wydziału zabójstw czyli Tomem Stillmanem, Nickiem Verą, Willem Jeffriesem, wznawiają stare śledztwa, by złapać winnego popełnionej zbrodni. Sprawdzają każdy szczegół, by dowieść jego winy.


Rok 1934. Miasteczko Dustbowl. Ostatnie wspaniałe lata magii. Rozstrzygająca walka dobra ze złem rozpoczyna się w czasach przerażających burz piaskowych, straszliwych plag, suszy i zarazy. Pasmo katastrof jest znakiem bożego gniewu i zwiastunem nadchodzącej Apokalipsy. Ostateczna bitwa rozegra się w sercu imperium, zwanego Ameryką. Wraz z objazdowym wesołym miasteczkiem przybywa tu uzdrowiciel Ben Hawkins.
"Natalia: Ostatnie Słowo" to serial kryminalno - obyczajowy z elementami absurdalnej groteski i horroru. Grupa młodych ludzi odnajduje w Rybniku zwłoki 16 - letniej dziewczyny. Sprawę do wyjaśnienia otrzymują policjanci z miejscowego komisariatu. Prowadzone przez nich śledztwo odkrywa ciągle nowe wątki, ale nie przybliża ich do rozwiązania zagadki śmierci nastolatki...
Clemente Soriano (Eric del Castillo) jest zamożnym, wpływowym biznesmanem w podeszłym wieku, który za wszelką cenę stara się kontrolować życie własnych córek: Isabelii (Karyme Lozano), Caroliny (Ludwika Paleta) oraz Diany (Mayrín Villanueva). Dopiero choroba uświadomi mu, że życie na polega tylko na ciągłym dążeniu do władzy nad wszystkimi.
Serial przedstawia losy pięknej, młodej i utalentowanej kobiety, która rozpoczyna prace w pobliskiej kostnicy. Wkrótce odkrywa ona swój niezwykły talent. Dowiaduje się, że słyszy głosy ofiar, których ciała znajdują się w kostnicy. Potrafi ona również cofnąć się o jeden dzień w przeszłość dzięki czemu ma szanse uratować ludzie życie.
Zoe Busiek (Joely Fisher) po śmierci swojej siostry musi diametralnie zmienić swoje dotychczasowe życie. Musi zaopiekować się jej dziećmi: Taylor (Vikki Krinsky), Cliffem (Jamie Johnston) i Hannah (Aislinn Paul). Po tym jak firma ubezpieczeniowa nie chce wypłacić jaj odszkodowania postanawia zostać detektywem.
Glówną bohaterką “Poszukiwanych” jest Haslett (Reuben), agentka FBI, która robi co tylko jest w jej mocy, aby odnaleźć tysiące ludzi, którzy giną każdego roku. Robi, co do niej należy, mimo że jej metody nie cieszą się popularnością wśród przełożonych. Mastriani (Scorsone) jest świeżo upieczoną agentką. Ukończyła studia i odkryła, że w wizjach, których doświadcza widzi miejsca, w których później odnajdują się zaginieni. Brooke wierzy, że to ciężka praca i wytrwałość prowadzą do rozwiązania zagadkowego śledztwa, a nie jakieś tam “wizje”. Jej współpraca z Jess nie należy do idealnych. Mimo wielu dzielących ich różnic, obie kobiety mają tą samą pasję – zrobią wszystko, aby pomóc rodzinom, które straciły swoich ukochanych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…