Graficznie to mi sie nie podoba , jakby to bylo jak Luca to tak.
E tam Ford nie nadawalby sie do tej roli. Czasami warto wziasc nowych aktrow do nowych projektow niz ciagle tych samych. Pewnie przyzwyczailby sie i do parku z Harrisonem ale nie widze jakos tego w tej chwili. A film widzialem kilkadziesiat razy od pierwszego pokazu w kinie :)
Aby zrobili cos w miare dobrego bo to co ostatnio bylo w ostatnich filmach to masakra jakas. Wczesniejszy z Wahlbergiem jescze mogl byc chodz i tak nie do konca dla mnie udany.
Dalej nie wiem jak okreslic moje odczucia wobec takich filmow ;). Z jednej strony po co ogldac jak to kopia filmu, z drugiej dla osob ktore nie ogladaja animacji bedzie to dobry wybor, po trzecie dla kogos kto w ogole nie widzial tego filmu tez. A jezeli ktos widzial to jakby ogladal to samo tylko w innej wersji. W przypadku jak wytresowac smoka bylo to film z aktorami tez mi sie podobal nie moge powiedziec ze nie. Ale ma takie wewnetrznie dziwne odczucia ogladajac identyczny film w innej formie, ze sam nie wiem potem ktora wersje wybrac ;D. Ciekaw jestem czy ja tylko tak odczuwam i mam dziwne problemy czy moze nie jestem sam w swoim przekonaniu ;).
Jestem za, mimo ze ostatni film dobrze mi sie ogladalo to mimo wszystko odbieglo to calkowicie od stylu pierwszych 2 czesci. Z powaznego filmu mozna by powiedziec zrobili komedyjke taka troche.
Pierwsze dwa nie byly takie zle jak na netflixa zobaczymy i 3 czesc. Ale aktorka to juz bedzie typowo netflixowa watpie zeby zrobila wieksza kariere. Jak na razie to w wiekszosci to ciag dalszy produkcji czy serial czy filmy i malo nowosci z nia jest. Chyba ze czegos nie wiem ale nie sledze jej zycia pubicznego.
Mam mieszane odczucia co do tej produkcji, za pewne zobacze pierwszt odcinek a co dalej hmm.
Szkoda ze tak dlugo trzeba bylo czekac ale teraz sie nie bede mogl doczekac ;)
Czyli nic wartego ogladania takie jakby podrobki tandetne i tyle.
Bullet Train i Kaskader byly dobrymi filmami , wiec mozna miec nadzieje ze i to widowisko bedzie dorownywalo poprzednim a jezeli tak to chetnie obejrze.
Proszę czekać…