Omen 2006

The Omen

Robert Thorn to amerykański dyplomata, którego żona, Kathryn, przeszła właśnie ciężki poród i jeszcze nie wie, że ich dziecko zmarło. Pod wpływem szpitalnego kapelana Robert decyduje się uznać za swojego innego chłopca urodzonego tej samej nocy, którego matka zmarła i nigdy nie powiedzieć o tym żonie... Thorn zostaje… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Nikki Amuka-Bird
jako Dr Becker
David Thewlis
jako Jennings
Mia Farrow
jako Pani Baylock
Liev Schreiber
jako Robert Thorn
Joe Towne
jako Ochrona szpitala
Julia Stiles
jako Katherine Thorn
Pete Postlethwaite
jako Ojciec Brennan
Vee Vimolmal
jako Pielęgniarka
Michael Gambon
jako Carl Bugenhagen
Reggie Austin
jako Tom Portman
Marshall Cupp
jako Steven Haines

Robert Thorn to amerykański dyplomata, którego żona, Kathryn, przeszła właśnie ciężki poród i jeszcze nie wie, że ich dziecko zmarło. Pod wpływem szpitalnego kapelana Robert decyduje się uznać za swojego innego chłopca urodzonego tej samej nocy, którego matka zmarła i nigdy nie powiedzieć o tym żonie... Thorn zostaje ambasadorem w Wielkiej Brytanii i rodzina zamieszkuje w posiadłości pod Londynem. Zaczyna dochodzić do niepokojących zdarzeń, związanych w pewnym sensie z pięcioletnim obecnie Damienem. Kłopotliwe incydenty stają się coraz częstsze a pani Baylock, nowa opiekunka, zdaje się oddawać chłopcu dewocyjną cześć. Na rodzinę pada cień tragedii. Wkrótce Thorn poznaje prawdę i musi poświęcić siebie, aby ocalić świat przed niewyobrażalną trwogą - przepowiednia jest jasna, a znaki niepodważalne: nadchodzi Armagedon. opis dystrybutora

Gatunek
Horror
Słowa kluczowe
krew, włochy, morderstwo, powieszenie zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2006-06-06 (kino), 2006-06-06 (świat), 2006-10-30 (dvd)
Dystrybutor
Imperial - CinePix
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
The Omen 666 (USA) (tytuł roboczy)
Wiek
od 15 lat
Czas trwania
110 minut
Budżet
25 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Yasha użytkownik
  • 2

Niektórym ludziom powinno się utrudniać produkowanie filmów. przeczytaj recenzję

Komentarze do filmu 17
Movieman

2/10 – Ten film to definicja złego remake’u. Zero jakiejkolwiek inwencji twórców i świeżości. Zwykłe odgrzewanie kotleta, który na dodatek został źle przyprawiony.

Maciek_Przybyszewski 3

Wiedziałem, że to omen – Nie widziałem pierwowzoru, o którym tu kilka osób pisało, więc nie mam porównania. Nie porównując zatem stwierdzam, że to film mocno przeciętny, ba wręcz ledwo dostateczny. Ogladałem, go na dwa razy, bo usnąłem za pierwszym. Wiedziałem, że to omen tego, iż nie porwie mnie ten film, a znuży. Zawsze oglądam film do końca, nawet najgorszy, żeby potem o tym napisać lub po prostu wiedzieć cóż to za arcydzieło. "Omen" też obejrzałem, ale ani się nie wystraszyłem, ba nawet przez chwilę nie czułem dreszczu emocji. Po prostu jak dla mnie mało klimatyczny i momentami nie logiczny film. Obsada nie ratuje w żaden sposób całości.

rast26 3

3/10 – Marny remake w miare dobrego filmu z 1976r jak bym miał polecic to pierwotny film

WielkiBialyKrolik

Słabizna – Jako remake nie taki zły, ale jako film, słaby. Wszystko ładnie zrobione i bliskie oryginałowi (jezeli chodzi o scenariusz) ale zabrakło tego klimatu co w wersji z 1976 r. Można obejrzeć, ale nic szczególnego.

pipol 8

Niezły – Trzymający w napięciu film. Mroczny, ze hoho . 666.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
piotrek681
282 pkt.
2
kaskader
103 pkt.
3
jacks
84 pkt.
4
Mierzwiak
19 pkt.
5
Yasha
14 pkt.
6
cartman
14 pkt.
7
tarkan18
13 pkt.
8
Ronaldinho
11 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…