Czarna lista 6.9

Serial Czarna lista opowiada o byłym agencie specjalnym Raymondzie „Redzie” Reddingtonie (w tej roli James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przez FBI kryminalistów, pośredniczącym w największych aferach kryminalnych na świecie, przez wielu znanym jako „Concierge przestępczości”. Niespodziewanie „Red” oddaje się w ręce FBI składając nietypową ofertę współpracy – pomoże FBI, ale będzie rozmawiał wyłącznie z Elizabeth „Liz” Keen.

Odcinki

Sezony

Dr Hans Kohler (nr 33) 6x1

Liz i Jennifer badają sprawę śmierci prawdziwego Raymonda Reddingtona, a Red z oddziałem szuka chirurga plastycznego, który pomaga przestępcom zdobyć nową tożsamość.

Korsykanin (nr 20) 6x2

Liz pomaga oddziałowi powstrzymać jednego z najbardziej nieuchwytnych przestępców z listy. Tymczasem Red przeżywa spotkanie, które na zawsze zmienia jego życie.

Farmaceuta (nr 124) 6x3

Cooper przechodzi test charakteru. Red próbuje wykaraskać się z trudnej sytuacji. Liz i oddział szukają znanego biohakera.

Lombardziści (nr 146/147) 6x4

Liz i Jennifer nadal badają przeszłość Reda, a tymczasem on sam spotyka dawnego rywala. Samar działa pod przykryciem na czarnym rynku.

Alter Ego (nr 131) 6x5

Red próbuje przekonać sąd, że jego immunitet wciąż jest ważny, a Liz z oddziałem bada sprawę podejrzanego spadku.

Etyk (nr 91) 6x6

Red ma zostać poddany ocenie psychiatrycznej. Liz i Jennifer szukają osoby z czarnej listy, która wie więcej na temat Reda.

Generał Shiro (nr 116) 6x7

Dembe i Glenn pomagają Redowi zebrać przychylną ławę przysięgłych na zbliżający się proces. Tymczasem oddział próbuje rozwiązać zagadkę owadziej broni.

Marko Jankowicz (nr 58) 6x8

Poszukując kobiety, która może znać sekret z przeszłości Reda, Liz i Jennifer wchodzą w drogę groźnemu przemytnikowi. W więzieniu Red próbuje pogodzić zwaśnione gangi.

Minister D (nr 99) 6x9

Liz z oddziałem tropi przestępcę znanego ze sprzedaży mrocznych sekretów. Tymczasem Red odpiera w sądzie zarzuty o zdradę.

Kryptobankier (nr 160) 6x10

Oddział wkracza w rządzący się niejasnymi zasadami internetowy świat kryptowalut, aby powstrzymać zbliżający się atak. Red podejmuje ryzyko w imię wolności.

Bastien Moreau (nr 20) 6x11

Próbując ocalić Reda na kilka godzin przed jego egzekucją, Liz z oddziałem stara się dojść prawdy o zagranicznym morderstwie.

Bastien Moreau (nr 20): Zakończenie 6x12

Cooper podejmuje ryzyko i osobiście pertraktuje z prezydentem w imieniu Reda. Liz i oddział ścigają Korsykanina — przestępcę powiązanego ze spiskiem.

Robert Vesco (nr 9) 6x13

Red i oddział namierzają uciekiniera, który stał się legendą dzięki swoim oszustwom. Tymczasem Samar staje przed decyzją, która może odmienić jej życie.

The Osterman Umbrella Company (nr 6) 6x14

Red prosi Liz o zbadanie tajnej organizacji zabójców, która eliminuje byłych agentów na zlecenie agencji wywiadowczych z różnych krajów.

Olivia Olson (nr 115) 6x15

Oddział specjalny poszukuje kobiety specjalizującej się we wrogich przejęciach organizacji przestępczych, która może mieć informacje na temat szeroko zakrojonego spisku.

Szczęściara (nr 69) 6x16

Dembe martwi zachowanie Reda, który za wszelką cenę chce zdemaskować zdrajcę. Liz i Ressler szukają osoby z czarnej listy, która majstruje przy długu hazardowym.

Stan Trzeci (nr 136) 6x17

Red i oddział specjalny próbują uchronić dzieci z wyższych sfer przed atakiem antykapitalistycznej grupy terrorystycznej. Ressler chce dociec prawdy o matce Liz.

Zabójca z Brockton (nr 92) 6x18

Oddział specjalny bada starą sprawę, która ponownie trafiła na pierwsze strony gazet za sprawą podcastu o prawdziwych zbrodniach. Red prosi Doma Wilkinsona o radę.

Świt 6x19

Po katastrofalnej porażce misji pozostawiona bez wsparcia i ścigana w obcym kraju Katarina Rostova szuka pomocy u jedynej osoby, której może zaufać.

Guillermo Rizal (nr 128) 6x20

Oddział specjalny poluje na porywacza dzieci, a Red na mężczyznę, który potrafi odnaleźć wszystko i wszędzie. Liz zastanawia się nad wielką zmianą.

Anna McMahon (nr 60) 6x21

Cooper ściera się z doradczynią prezydenta, a jego zespół prowadzi wyścig z czasem, szukając dossier zawierającego informacje dotyczące antyamerykańskiego spisku.

Robert Diaz (nr 15) 6x22

Liz i zespół specjalny próbują zapobiec katastrofie w miarę jak plan prezydenta wychodzi na jaw. Red spotyka się z człowiekiem, który ma informacje o jego przeszłości.