Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje piekarnia, krew.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Jack Mosley (Bruce Willis), nowojorski policjant, otrzymuje zadanie eskortowania świadka z aresztu do gmachu sądu. Zadanie wydaje się proste - oba budynki dzieli dystans zaledwie 16 przecznic, jednak ta pozornie krótka podróż stanie się śmiertelnie niebezpieczną przeprawą. Na świadka bowiem wyrok wydali policjanci, przeciwko którym ma on zeznawać.
Geum-ja, piękna, przyciągająca męskie spojrzenia dziewczyna, zyskuje wątpliwą sławę, gdy w wieku dziewiętnastu lat zostaje aresztowana oraz oskarżona o porwanie i zamordowanie szcześcioletniego chłopca. Z uwagi na jej młody wiek i urodę, media dostają istnej obsesji na punkcie tej potwornej zbrodni. Są w szoku, gdy Geum-ja przyznaje się do winy i dostaje długi więzienny wyrok.
Jednak od tego czasu upłynęło już 13 lat, a przez ten czas Geum-ja była niesamowicie pracowitą, przykładową więźniarką, która dorobiła się przydomka "dobrotliwa".
"Dobrotliwa" Geum-ja nie próżnowała. Przez 13 lat planowała zemstę na swoim byłym nauczycielu, panu Baek. Dobre serce, okazywane podczas "odsiadki", zyskało jej wielu przyjaciół i sojuszników. Teraz Geum-ja wychodzi z więzienia i z pomocą kilku byłych współwięźniów jest gotowa wprowadzić swój starannie przygotowany plan w czyn.
[opis dystrybutora]
Historia dwóch przyjaciół nieśmiałego, nadwrażliwego Jonathana i zagubionego, ale pociągającego Bobby'ego (Colin Farrell), którzy w splocie różnych, często tragicznych, sytuacji starają się poukładać swój świat. Czy Clare (Robin Wright), dojrzalsza od nich kobieta, wprowadzi w tę powikłaną uczuciowo relację stabilizację, czy jeszcze większy chaos?
Tuż przed śmiercią malarz Jean-Baptiste Emmerich zapowiada, że "ci, którzy go kochają, wsiądą do pociągu". Następnie umiera. Do pociągu na cmentarz Limoges wsiadają wszyscy jego przyjaciele, ci prawdziwi i fałszywi, spadkobiercy z prawego i nieprawego łoża, bliższa i dalsza rodzina - niektóre rodziny spotykają się wyłącznie na pogrzebach.
Letni upał jest nie do zniesienia. Rozpętuje się gwałtowna burza. Feng i Fei-Fei spotykają się, szukając schronienia.
Feng jest piekarzem, który właśnie odszedł z wojska; Fei-Fei uciekła z domu, nie zostawiając adresu korespondencyjnego. Fei-Fei spotyka Yili w klubie nocnym, w którym pracuje. Dziewczyny stają się „pięknościami z betelu”: w szklanej budce sprzedają orzechy betelowe, które po przeżuciu działają jak kofeina.
Aby przyciągnąć klientów, ich konkurenci uciekają się do ekstrawaganckiego makijażu, minispódniczek i jedwabnych ubrań.
Pewnego dnia Feng przechodzi obok budki Fei-Fei. Cieszą się, że znów się widzą, a Feng odprowadza młodą kobietę do domu każdego wieczoru; stopniowo zaczynają spotykać się z gangiem grasującym na ulicy. Niezadowolony z pieniędzy zarabianych w pracy piekarza, Feng dołącza do gangu, który planuje oszustwo za oszustwem...