Dramat 1910

Przedstawiamy listę 134 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dramat z 1910 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Oath and the Man 5.0

Rewolucja francuska. Żona perfumiarza zostaje zaszczycona zaproszeniem na przyjęcie arystokracji. Zakochuje się w jednym z mężczyzn, zostawiając męża. On upokorzony, nastawia chłopów do buntu, jednak poprzysiągł duchownemu, że nie zrobi krzywdy własnej żonie.

The House with Closed Shutters 5.0

W czasie wojny secesyjnej młodemu żołnierzowi puszczają nerwy i ucieka z pola walki do domu. Jego mundur przywdziewa jego siostra i zastępuje go w bitwie. Wkrótce jednak dziewczyna ginie. Ich matka, nie chcąc żeby haniebna prawda wyszła na jaw, zamyka wszystkie okiennice w domu i trzyma syna w tajemnicy przez wiele lat...


As It Is in Life 8.0

Matka opuszcza rodzinę. Ojciec by utrzymać siebie i córkę, musi zatrudnić się na farmie gołębi. Po latach spotyka swoją ukochaną z młodości, jednak nie jest w stanie zapracować na trzyosobową rodzinę. Musi wybierać między córką a swoją miłością.

Ramona 4.0

Ramona, młoda dziewczyna dorastająca u boku przybranej matki na ranczu w Kalifornii, zakochuje się w młodym indiańskim chłopaku o imieniu Alessandro. Kiedy matka nie wyraża zgody na ślub, para postanawia uciec...

The Fugitive 6.0

Słowa kluczowe