Musical 2014

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 46 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Musical z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jersey Boys to historia legendarnej grupy The Four Seasons, jej frontmana Frankie Valli oraz Boba Gaudio, Tommy'ego DeVito i Nicka Massi, którzy w błyskawicznym tempie stają się mega gwiazdami amerykańskiej sceny muzycznej. Grupa chłopców pochodzących z rodzin robotniczych, wspina się na sam szczyt list przebojów tworząc własne teksty piosenek, własną muzykę i sprzedając 175 milionów płyt na całym świecie jeszcze przed trzydziestką.
Reaktywowany, dzięki komornikowi-menadżerowi, zespół rockowy wyrusza w trasę koncertową po Polsce. Członkowie zespołu przeżywają szereg rozczarowań, które przetestują ich przyjaźń i ideały.
Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w aferę kryminalną o międzynarodowym zasięgu. Stoi za nią Constantin - znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita...


Annie

5,8
Wspaniały film dla całej rodziny. Pewnego dnia mieszkająca w domu dziecka Annie zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa (Jamie Foxx). Benjamin, który do tej pory był oschłym i zimnym człowiekiem, przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.
Into the Woods łączy w sobie historię kilku baśniowych postaci (między innymi Kopciuszka, Czerwonego Kapturka, Jacka, Roszpunkę), które zostaną napotkane przez głównego bohatera tej opowieści - piekarza, który poszukuje sposobu na zdjęcie klątwy rzuconej przez wiedźmę na jego żonę.
Lata sześćdziesiąte XX wieku. Stepphy (Jane Levy) mieszka w sennym miasteczku Lonely Arms razem ze swoim uzależnionym od alkoholu ojcem (Peter Stormare). Nastolatka marzy o lepszym życiu. Pragnie uciec do wielkiego miasta i zostać piosenkarką. Pewnego dnia w zapomnianej przez boga i ludzi okolicy pojawia się jej idol Bobby Shore (Justin Chatwin). Dziewczyna jest wniebowzięta. Niestety, jej marzenia o sławie stają pod znakiem zapytania, gdy w miejscowej fabryce dochodzi do wycieku gazu.
Muzyczno-sensacyjna komedia klasy B ze Szwecji. Zbuntowana rockowa kapela wyrusza w podróż, aby wziąć udział w konkursie. Te plany stara się pokrzyżować tajemniczy milioner władający armią cyborgów i wojowników ninja.
Muzyka, marzenia, miłość i odwieczne pytanie, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Kiedy Eve zaczyna pisać piosenki, stosując je jako metodę na radzenie sobie z problemami, nie spodziewa się, że zupełnie odmienią jej dotychczasowe życie.
Podczas gdy świat skupia się na międzynarodowym konkursie tańca w Dubaju, sześciu życiowych nieudaczników próbuje wykraść największy diament na świecie. I tu będą mieć ku temu okazję. Ale ich udział w konkursie pozostaje pod znakiem zapytania. Najpierw muszą zacząć uczyć się tańczyć!
Taylor (Hannah Arterton) przylatuje do Włoch na zaproszenie swojej siostry Maddie (Annabel Scholey), by wspólnie spędzić cudowne wakacje. Na miejscu okazuje się, że siostra tak naprawdę zaprosiła ją na własny ślub. Wybrankiem Maddie jest przystojny Raf (Giulio Berruti), z którym Taylor miała wcześniej wakacyjny romans i wciąż jest w nim zakochana.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…