Familijny 1990

Przedstawiamy listę 27 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 1990 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Muminki 7.1

Muminki mieszkają w pięknej zielonej dolinie. Dom wybudował kiedyś Tatuś Muminka. Główni bohaterowie są mili i uczynni, nic więc dziwnego, że mają wielu przyjaciół, m.in. Włóczykija, czy Ryjka. Czasem jednak spotykają tez kogoś niemiłego, np. lubiącego wszystkim dokuczać Bobka. Ale Muminki zawsze umieją wyjść z trudnej sytuacji.

Kapitan Planeta 6.4

Pięcioro nastolatków działa wspólnie, aby zachęcić do ochrony środowiska i zmiany postawy wobec zagrożonej natury. Z ekologicznymi katastrofami radzą sobie w stylu superbohaterów.


Jaś Fasola 7.9

Jaś Fasola to dorosły mężczyzna, który zachowuje się jak dziecko. Z jednej strony dobroduszny i wesoły, często jednak zaborczy, złośliwy, uparty... wręcz neurotyczny. Mówi niewiele, bełkocze coś pod nosem od czasu do czasu i zawsze musi postawić na swoim.

Kroniki Narnii: Srebrne krzesło 9.0

Eustachy - kuzyn Łucji, Edmunda, Zuzanny i Piotra powrca do Narni, zabierając ze sobą koleżankę ze szkoły. Czeka ich trudne zadanie; muszą bowiem odszukać zaginionego syna króla Kaspiana, Riliana.

Powrót Arabeli 8.0

Arabela i Petr są szczęśliwym małżeństwem, właśnie spodziewają się dziecka. Honzik i Marzenka są na studiach, związanych tematycznie z bajkami. Aby zdać pomyślnie egzamin, chcą przyprowadzić do profesora jakąś bajkową postać. Muszą się więc dostać do kraju bajki, gdzie byli już jako dzieci. Przeżywają tam wiele ciekawych przygód. W filmie pojawia się także Rumburak, który za wszelką cenę chce zostać królem bajek. Musi zatem „unieszkodliwić” męża Xeni - starszej córki króla , by pojąć ją za żonę. Chce także wyrównać porachunku z Arabelą, sprawiając, że zamiast dwóch małych bobasków, rodzi dwóch dziadków.

Przygody Animków 7.3

Serial animowany przedstawiający nową generacje postaci, dobrze znanych z Looney Toon. Kinio i Kinia, razem ze swoimi przyjaciółmi, przeżywają niezwykłe przygody. W bajce ujrzymy również miksy oryginalnych filmów, parodii telewizyjnych oraz remake'i krótkometrażówek studia Warner Brothers.

Przygody Blackiego 8.3

Alec Ramsay (Richard Ian Cox ) podróżuje po kraju ze swoim niezwykłym przyjacielem - wspaniałym, czarnym koniem, który nie pozwala nikomu innemu się dosiąść. Nad ich pracą jako pary: jeździec i koń, czuwa Henry Dailey (Mickey Rooney). Chłopak odnosi sukcesy w wielu gonitwach, ale uczy się również, czym jest życie, przyjaźń i ciężka praca.

Słowa kluczowe