Familijny 2014

Przedstawiamy listę 19 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Tom i Jerry Show

Odwieczni rywale znów zmierzą się na ekranie. Razem z Tomem i Jerrym odkryjecie nowe, fantastyczne miejsca, jak chatka czarownicy czy laboratorium zwariowanego naukowca.

Piggy Tales

Przyjrzyj się codziennemu życiu małych świnek, które rozwiązują swoje problemy, korzystając z niewielkiej wiedzy, którą posiadają.

Fabryka zabawek Jarvisa

Czternastolatek przejmuje firmę produkującą zabawki i zatrudnia w niej grupę przyjaciół do pomocy w wymyślaniu nowych, niesamowitych produktów.


Fangbone!

Magicznie przeniesiony z dalekiej krainy młody barbarzyńca nawiązuje współpracę z dziwnym trzecioklasistą, by chronić swój dom przed złym czarnoksiężnikiem.

Gadający kot Tom i przyjaciele

Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.

Niebezpieczny Henryk

Opowieść o perypetiach niezwykłego trzynastolatka oraz jego sekretnej pracy dla superbohatera.

Clarence

W świecie pełnym chaosu, Clarence jest niczym słońce - czysty i nieskomplikowany. Postrzega świat jedynie w swoich ulubionych barwach: winogroniastej i neonowozielonej. Clarence ceni sobie swoich przyjaciół Jeffa i Sumo, a także swoją mamę Mary. Bez względu na sytuację, Clarence'a nic nie jest w stanie zasmucić.

Słowa kluczowe