Animowany 2014

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 99 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Odwieczni rywale znów zmierzą się na ekranie. Razem z Tomem i Jerrym odkryjecie nowe, fantastyczne miejsca, jak chatka czarownicy czy laboratorium zwariowanego naukowca.
Przyjrzyj się codziennemu życiu małych świnek, które rozwiązują swoje problemy, korzystając z niewielkiej wiedzy, którą posiadają.
Mixele to komiczne i zawadiackie postacie, które żyją w trzyosobowych klanach w świecie, w którym dominuje łączenie. Mixele mogą łączyć się w obrębie swoich klanów, aby stworzyć większe i bardziej złożone postacie, lub między poszczególnymi klanami, aby posiąść umiejętności, którymi dysponuje inny klan.


Dwa żółwiki i ich przyjaciele czuwają nad bezpieczeństwem swojej podwodnej wioski na obrzeżach tropikalnej wyspy i przeżywają niesamowite morskie przygody.
Mieszkająca w niewielkiej wiosce ciekawska myszka przeżywa fantastyczne przygody, poznając świat razem z rodziną i kudłatymi przyjaciółmi.
Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.
Mały, ciekawski Booba odkrywa tajemnice otaczającego go świata i przeżywa różne wspaniałe przygody.
Magicznie przeniesiony z dalekiej krainy młody barbarzyńca nawiązuje współpracę z dziwnym trzecioklasistą, by chronić swój dom przed złym czarnoksiężnikiem.
Serial opisuje perypetie amerykańskiego boksera Mike'a Tysona, który wraz ze swoją osiemnastoletnią adoptowaną koreańską córką Yung Hee, duchem człowieka żyjącego w XIX wieku oraz antropomorficznym gołębiem podróżuje po świecie niebieskim vanem. Ta niecodzienna ekipa rozwiązuje zagadki i niesie pomoc ludziom, przeżywając przy tym niesamowite przygody.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…