Ocenione filmy

29
Filtruj oceny
Gran Torino
9
Senność
9
Obiecaj mi!
5
Jedwab
7
Mroczny Rycerz
9
Rzeka tajemnic
8
Dobry agent
7
Pora umierać
7
Casablanca
9
8 części prawdy
4
XXY
7
Michael Clayton
6
Juno
9
Motór
9
Włatcy móch
10
Persepolis
7
Pokuta
5
Sztuczki
6