Dobrze się zapowiadał, ale problem w tym, że prześlizguje się jedynie po tematach, nie skupiając się na niczym konkretnym.
@Chemas, wyrzucony z forum? Nic o tym nie wiem, miał przez jakiś czas bana za niestosowne słowa w formularzu.
@amondemon76, w trosce o zdrowie psychiczne na ogół pomijam jego treści. Większość, które sprawdzałam, odrzuciłam. Więcej z tym kłopotu niż pożytku. :/
Wydaje się to nieprawdopodobne. Przykro, gdy odchodzi taka legenda. :(
@TM_KRM, ale skąd ja mam to wiedzieć?
@TM_KRM, na sprawach technicznych się nie znam, poza tym to wszystko jest w gestii właściciela strony.
Możesz zerknąć też na temat:
https://fdb.pl/forum/temat/42655-rozbudowa-fdb
i dorzucić coś od siebie.
Albo wpisać swoje pomysły jako tutaj – https://feedback.userreport.com/e26cd8d9-3d45-4a47-96b3-995858ed0ea3/#ideas/popular
@TM_KRM, mnie by się nie chciało, ale nie będę Cię zniechęcać. :)))
@Grzegorz_Derebecki, dobry pomysł; to jeszcze wypowiedz się ws. tego importu. :)
Proszę czekać…