Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Lekcje tolerancji
Reżyser filmu Arkadiy Nepytaliuk zaproponował utwór zręczny, zwiewny i zupełnie nienachalny w promocji wartości politycznie poprawnych przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
9
Sami swoi. Początek
To film bardzo nierówny. Są w nim sceny zrealizowane po mistrzowsku, ale pojawiają się również mocno niedopracowane. przeczytaj recenzję
Sweet_Foxy
5
Eric
Eric to idealny zapychasz netfliksowej biblioteczki. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
3
Do usług szanownej pani
To przyjemne kino z całkiem fajną obsadą aktorską i jeszcze fajniejszym kotek, który kradnie wszystkie sceny, w których się pojawia. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Z podniesionym czołem
Orginal swietny a ten aktor Johnson to porazka gosc chyba odnajduje sie tylko w filmach dla dzieci bo one nie rozumieja zadnego talentu aktorskiego!
Drybciu
Pogromcy duchów. Imperium lodu
Oj kiepsko to wyszło. Większość postaci tylko się miota i biega po ekranie bez większego celu. Natłok postaci, drętwo-nieśmieszny Rudd i mało klimatyczna muzyka sprawiają, że słabo się to ogląda.
Anna
W trójkącie
Satyra ukazująca bogate społeczeństwo i jego problemy. Część żartów niestety mało śmieszna i sam film jednak zdecydowanie za długi.
Anna
Sami swoi. Początek
Bardzo fajna i konkretna recenzja tego filmu. Muszę go w końcu obejrzeć. Jestem ciekaw, chociaż po Arturze Żmijewskim nie spodziewam się za wiele (jako reżyserze oczywiście).
Chemas
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Challengers
Austin Abrams, Jacob Elordi i Dominic Fike byli rozważani do roli Patricka Zweiga. Angaż otrzymał Josh O'Connor.
Kaskader
Chris O'Hara otrzymał za pracę w załodze stanowisko „projektanta kaskaderów”, co uważa się za pierwsze tego typu wyróżnienie. Rola projektanta kaskaderów ma na celu uznanie wysokiego poziomu artystycznego wkładu roli koordynatora kaskaderów oraz twórczego przywództwa w branży kaskaderów.
Obsesja
Charles Melton przytył ponad 40 funtów, aby zagrać Joe.
Dodający
1
Niro
14390 pkt.
2
antyle26
13554 pkt.
3
roksana_goly
9888 pkt.
4
szwejzi
5785 pkt.
5
Lillu
2179 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…