Filmy dna, strach

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dna, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mr. Brooks 7.7

Earl Brooks to dobrze prosperujący człowiek interesu, hojny filantrop, kochający ojciec i oddany mąż. Z pozoru nienaganny. Ale pan Brooks ma sekret - jest żądnym krwi seryjnym mordercą, przy tym tak sprytnym, że nikt go o to nie podejrzewa. Przeciwnie - winą obciąża swoje zdeprawowane alter ego, Marshalla. Brooks ulega pragnieniu zamordowania kolejnej ofiary, ale tym razem zbrodnia ma świadka - fotografa amatora. Brooks wpada w sidła przypadkowego świadka, a równocześnie depcze mu po piętach nieustępliwa pani detektyw, Tracy Atwood. Czy Brooksowi uda się przechytrzyć swoich przeciwników i nadal ukrywać swoją podwójną osobowość przed żoną i córką, czy też jego tożsamość zostanie ujawniona?

Dystrykt 9 7.5

Po 20 latach ludzie w końcu decydują się spacyfikować dystrykt 9 i przesiedlić mieszkających tam kosmitów do obozów koncentracyjnych. Podczas jednej z takich akcji Wikus Van De Merwe, zostaje oblany cieczą pozaziemskiego pochodzenia. W wyniku tego jego ciało zaczyna mutować w jednego z kosmitów.

The Kindred 6.0

Doktor Stone dowiaduje się, że jego matka obudziła się z wieloletniej śpiączki. Kiedy ją odwiedza, to ta mówi mu, że ma brata i nakazuje zniszczyć wszystkie swoje materiały nad którymi pracowała. Stone posłuszny matce wybiera się wraz z grupką znajomych na farmę gdzie pracowała przed wypadkiem. Po kilku dniach okazuje się, że majaki matki odnośnie brata mogą być nie tylko prawdziwe ale jest on na farmie...


Gniazdo 6.0

Na małej wysepce w Nowej Anglii, pewna korporacja tworzy genetycznie zmodyfikowane karaluchy. Jakiś czas później robale wymykają się z pod kontroli i zaczynają atakować mieszkańców. Co gorsza kolejne pokolenia co raz bardziej mutują przejmując cechy swoich ofiar.

Dire Wolf 4.0

Pracujący dla wojska naukowcy tworzą hybrydę prehistorycznego wilka z ludzkim DNA. W trakcie prac stwór wymyka się z komory, w której był hodowany i rozpoczyna krwawe polowanie. Jego tropem podąża dwójka naukowców, para agentów FBI i strażnik leśny, ale wkrótce to oni stają się zwierzyną łowną.

Rekreator 6.0

Tracy (Stella Maeve), Craig (Alexander Nifong) i Derek (J. Mallory McCree) to trójka przyjaciół wybierających się pod namiot. W pobliżu obozowiska odkrywają tajne laboratorium. Podczas zwiedzania laboratorium przypadkowo uruchamiają znajdujące się tam urządzenie do robienia klonów. Od tej chwili muszą stawić czoła swoim klonom, które są silniejsze fizycznie i odporniejsze psychicznie.

Atak szablozębnego 5.5

Pewien milioner urządza na małej tropikalnej wysepce nietypowe zoo nazwane Pierwotnym Parkiem. Z braku funduszy zaprasza do siebie kilku bogaczy, którzy jak sądzi obejrzawszy jego genetycznie stworzone prehistoryczne zwierzęta, dadzą mu pieniądze na rozkręcenie interesu. Wszystko przekreśla jednak ucieczka głównej atrakcji tygrysa szablozębnego, który odzyskawszy wolność zaczyna polować na gości i personel.

Underground 6.2

Podczas imprezy urządzonej w opuszczonej bazie wojskowej, grupka przyjaciół wdaje się w bójkę i zostaje zmuszona do ucieczki w podziemia kompleksu. Nie mogąc otworzyć drzwi, którymi tam weszli postanawiają poszukać innego wyjścia. W trakcie błąkania się po korytarzach na ich ślad wpadają żyjące tam mutanty, będące efektem genetycznych eksperymentów doktora Josefa Mengela.

Słowa kluczowe