Filmy lampa, strach

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lampa, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lampa

5,9
Przypadkowo dokonując włamania jeden z dwójki złodziei otwiera starożytną lampę. Uwalnia tym samym zamkniętego w niej dżina, a ten zabija ich obu. Lampa zostaje przekazana przez policję do muzeum. Gdy zapada noc zły duch znów się uwalnia i rozpoczyna krwawe łowy na grupę nastolatków imprezujących w piwnicach muzeum.
Julie traci w wypadku samochodowym męża i córeczkę. Wkrótce próbuje rozpocząć nowe życie.

Tunel

6,5
7,3
Mężczyzna jest w drodze do domu, gdy źle zbudowany tunel zawala się, pozostawiając go w pułapce.


Devdas

7,1
Przyjaźń Devdasa (Shahrukh Khan) i Paro (Aishwarya Rai Bachchan) przeradza się w bezgraniczną i namiętną miłość. Na drodze ich szczęścia staje jednak rodzina i konwenanse. Zrozpaczony mężczyzna szuka pocieszenia w alkoholu. Poznaje też piękną kurtyzanę Chandramukhi (Madhuri Dixit), która zakochuje się w nim do szaleństwa. Czy Devdasowi uda się w końcu zapomnieć o ukochanej Paro?
Nancy Evans (Patty Duke) po śmierci męża przenosi się wraz z trójką dzieci do rodzinnego domu w Kalifornii. Wśród mebli znajduje się prezent od cioci Helen (Peggy McCay). Jest to staromodna lampa. Nikt nie zdaje sobie sprawy, że wcześniej była na uposażeniu nawiedzonego domu w Amityville i zalęgł się w niej demon. Teraz rodzina Evansów jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Horror, ale z komediowym zacięciem? Tadeusz Wilkosz zdecydował się opowiedzieć o porzuconych przedmiotach ze strychu. Tytułowy worek popada w szał zniszczenia i zaczyna pochłaniać zgromadzone tam liczne rupiecie. Czy czerwona bestia pożre wszystkie rozrzucone na strychu rzeczy? Animacja lalkowa zrealizowana w Studiu Małych Form Filmowych „Se-Ma-For” w Łodzi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…