Filmy obcy, strach

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje obcy, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Alien: Night Shift 6.0

Springer (Christopher Murray) i Rolly (Amber Gaston) prowadzą magazyn zaopatrzeniowy w kolonii kosmicznej. Gdy zbierają się do jego zamknięcia zjawia się u nich dwóch ostatnich klientów. Niespodziewanie stan jednego z kolonistów znacząco się pogarsza.

Alien: Ore 7.0

Na odległej planecie kolejna zmiana górników zjeżdża głęboko pod powierzchnię w poszukiwaniu cennych złóż platyny. W korytarzu odnajdują zwłoki jednego z kolonistów w otoczeniu obcych jaj. W ciemności czai się również coś groźniejszego.

Dzień końca świata 3.8

Dr Jennifer Stillman jest terapeutką z Nowego Jorku, która podejmuje pracę w szkole podstawowej w małym miasteczku. Mieszkańcy przyjmują ją niezwykle chłodno, a Jennifer widząc wiele dziwnych sytuacji zaczyna podejrzewać, że skrywają jakiś mroczny sekret. Gdy zaprzyjaźni się z obdarzonym niezwykłymi zdolnościami chłopcem zbliży się do tajemnicy.


Alien 2 sulla Terra 4.5

Na Ziemie wraca ekspedycja z Marsa. Po lądowaniu okazuje się jednak, że kapsuła jest pusta. W tym samym czasie w różnych miejscach Ziemi, spadają tajemnicze czarne kamienie. Grupka grotołazów wybierająca się właśnie na wyprawę znajduje jeden z takich kamieni i nie wiedząc co to jest zabiera go ze sobą. Kilkanaście godzin później z kamienia wychodzi obca forma życia, która atakuje jedną z uczestniczek wyprawy. Mając odcięte wejście, pozostali muszą zapuścić się w głąb niezbadanej jaskini. A za nimi podąża wciąż rosnący obcy.

Alien Vows 1.0

Na ziemię przybywa statek kosmiczny obcych. Jeden z nich zostaje wysłany, by zabijać kobiety. Przybrawszy postać typowego mężczyzny, bierze ślub z kobietą niepodejrzewającą, że jej ukochany nie żyje i został zastąpiony przez kosmitę. Wkrótce odkrywa ona jednak prawdziwe oblicze męża i wraz z kosmicznym marines próbują unicestwić potwora.

Akcja ostatniej szansy 5.5

Oddział komandosów zostaje wysłany do afrykańskiej dżungli, w celu zatrzymania procedury samozniszczenia, ukrytej tam bazy wojskowej. W trakcie misji okazuje się, że placówka używana była jako laboratorium biologiczne, gdzie badano przybyłe na Ziemię potwory. Co gorsza większość z nich uwolniła się i poluje teraz w dżungli.

Obserwator 5.5

Rodzina Curtisów przeprowadza się do starej rezydencji za miastem. Od samego początku nastoletnia Jan i jej młodsza siostra Ellie doświadczają uczucia jakby ktoś ich obserwował. Wkrótce okazuje się, że wokół nich krąży jakiś niewidzialny byt chcący, by Jan odkryła tragedię jaka zdarzyła się tam przed laty.

The Gifted 3.0

Przed wiekami, nieznani obcy obdarzyli członków afrykańskiego plemienia mocami, dzięki którym udało im się powstrzymać złego przybysza zwanego Ogo. Teraz nadszedł czas gdy Ogo powrócił by zniszczyć życie na Ziemi, a jedynymi, którzy mogą go powstrzymać jest afrykański szaman i garstka Amerykanów, wywodzących się z jego plemienia.

Killdozer 5.0

Na malutką wysepkę u wybrzeży Afryki, spada niewielki meteoryt. Po latach kilkuosobowa ekipa budowlana, prowadząca tam pracę wykopuje go jednym z buldożerów. W kontakcie z maszyną, żyjąca w skale istota, przejmuje kontrolę nad buldożerem, który od tej pory niszczy wszystko na swojej drodze i zabija kolejnych członków ekipy.

Sidła śmierci 5.5

Wiele nieznanych i tajemniczych stworzeń czyha w głębiach morskich. Nowa, śmiertelnie niebezpieczna istota została obudzona po stuleciach spędzonych w stanie uśpienia na dnie oceanu. Członkowie załogi ratunkowej, którzy po otrzymaniu sygnału alarmowego przybyli na platformę wiertniczą, odkryli tam obecność obcego organizmu, który zostawia po sobie ślady krwawego zniszczenia. Dla ratowników zaczyna się morderczy wyścig z czasem i stworzeniem, które pragnie tylko ich śmierci.

Słowa kluczowe