Filmy obcy, strach

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje obcy, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Alien: Specimen

Julie (Jolene Andersen) jest botanikiem w laboratorium szklarniowym. Przy pracy towarzyszy jej tylko muzyka i pies Maggie. Podczas awarii zasilania zostaje zamknięta w szklarni razem z Maggie. Na domiar złego jeden z pojemników z nieznanymi obcymi okazami został otwarty. Zaczyna się walka o przetrwanie.

Alien: Night Shift

Springer (Christopher Murray) i Rolly (Amber Gaston) prowadzą magazyn zaopatrzeniowy w kolonii kosmicznej. Gdy zbierają się do jego zamknięcia zjawia się u nich dwóch ostatnich klientów. Niespodziewanie stan jednego z kolonistów znacząco się pogarsza.

Alien: Ore

Na odległej planecie kolejna zmiana górników zjeżdża głęboko pod powierzchnię w poszukiwaniu cennych złóż platyny. W korytarzu odnajdują zwłoki jednego z kolonistów w otoczeniu obcych jaj. W ciemności czai się również coś groźniejszego.


Dzień końca świata

Nowojorska psycholog, Jennifer Stillman, obejmuje posadę w prowincjonalnej szkole w stanie Nevada. Zwraca uwagę na szykanowanego przez rówieśników nastoletniego Bena. Jego ojczym zakazuje im jednak spotkań.

Alien Vows

Na ziemię przybywa statek kosmiczny obcych. Jeden z nich zostaje wysłany, by zabijać kobiety. Przybrawszy postać typowego mężczyzny, bierze ślub z kobietą niepodejrzewającą, że jej ukochany nie żyje i został zastąpiony przez kosmitę. Wkrótce odkrywa ona jednak prawdziwe oblicze męża i wraz z kosmicznym marines próbują unicestwić potwora.

Killdozer

Na malutką wysepkę u wybrzeży Afryki, spada niewielki meteoryt. Po latach kilkuosobowa ekipa budowlana, prowadząca tam pracę wykopuje go jednym z buldożerów. W kontakcie z maszyną, żyjąca w skale istota, przejmuje kontrolę nad buldożerem, który od tej pory niszczy wszystko na swojej drodze i zabija kolejnych członków ekipy.

The Gifted

Przed wiekami, nieznani obcy obdarzyli członków afrykańskiego plemienia mocami, dzięki którym udało im się powstrzymać złego przybysza zwanego Ogo. Teraz nadszedł czas gdy Ogo powrócił by zniszczyć życie na Ziemi, a jedynymi, którzy mogą go powstrzymać jest afrykański szaman i garstka Amerykanów, wywodzących się z jego plemienia.

Foes

Latarnik, jego żona i dwóch turystów zostają uwięzieni na wyspie gdzie pojawia się UFO.

Koszmarne polowanie 5.7

Czterech myśliwych i dwie turystki stają się obiektem eksperymentu nieznanej siły, mogącej kontrolować ich zachowanie. Nie mając dokąd uciec muszą zmierzyć się z własnym strachem i istotą powołaną do życia z ich wspomnień.

Akcja ostatniej szansy 5.6

Oddział komandosów zostaje wysłany do afrykańskiej dżungli, w celu zatrzymania procedury samozniszczenia, ukrytej tam bazy wojskowej. W trakcie misji okazuje się, że placówka używana była jako laboratorium biologiczne, gdzie badano przybyłe na Ziemię potwory. Co gorsza większość z nich uwolniła się i poluje teraz w dżungli.

Słowa kluczowe