Filmy kampania

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kampania. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Red Eye 6.7

Główną bohaterką filmu jest kobieta, która w czasie powietrznego rejsu dowiaduje się, że pewien przestępca zabije jej ojca, jeśli ona nie pomoże mu w zabójstwie wpływowego biznesmena.

Bobby 7.3

Film przedstawia wydarzenia z czerwca 1968 roku, które miały miejsce na terenie Stanów Zjednoczonych. Opowiada historię ludzi z otoczenia senator Robert F. Kennedy w dzień poprzedzający jego wybór na prezydenta USA. Akcja rozgrywa się w hotelu Ambasador, gdzie ludzie z komitetu wyborczego oczekują na wyniki rozstrzygające wyniki wyborów.

Zabójcza kampania 3.5

W trakcie kampanii do senatu Frank Jennings, zostaje poinformowany przez przyjaciela, że jego szef ma powiązania z terrorystami. Nie mogąc w to uwierzyć postanawia wszystko sprawdzić. Niestety okazuje się to prawdą, a Frank wraz z rodziną staje się celem dla zabójców nasłanych przez Cardella.


Napoleon 9.5

Film ukazuje karierę Napoleona Bonaparte od jego dzieciństwa aż po wkroczenie do Włoch w 1797 roku.

The Walls of Jericho

Julia Norman (Anne Baxter) opuszcza swojego niezaradnego ojca oraz rodzinną miejscowość i udaje się na studia prawnicze. Po kilku latach powraca z dyplomem prawnika do Jerycho i spotyka na swej drodze dawnego kolegę Dave (Cornel Wilde). Młodzi od razu zakochują się w sobie.

Słowa kluczowe