Filmy kampania

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kampania. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Red Eye 6.7

Lisa leci nocnym lotem do Miami, kiedy samolot wystartował jej współpasażer, którego poznała wczesniej w terminalu lotniska, wyjawia swoje plany wobec Lisy i cel podróży. Kobieta ma pomóc mu w zabiciu biznesmena, jeśli Lisa nie zgodzi się na współprace, mężczyzna wyda rozkaz zabicia jej ojca. Decyzja jest bardzo trudna gdyż znajdując sie na znacznej wysokosci nie może narażac bezpieczeństwa swojego i innych pasażerów a zarazem zapobiec śmierci ojca i biznesmena. Film trzyma w napięciu do ostatniej chwili.

Bobby 7.4

Akcja filmu toczy się 6 czerwca 1968 roku w USA. Film opowiada losy 22 osób, które tego dnia znalazły się w hotelu Ambasador, gdzie właśnie zamordowano Roberta F. Kennedy'ego.

Zabójcza kampania 3.5

Frank Jennings jest pełnym ideałów specjalistą od kreowania wizerunku publicznego polityków. Jako szef kampani wyborczej Aidana Carvella (William Shatner), kandydata na urząd senatora, ma szansę na wspaniałą karierę. Frank widzi w Aidanie wielkiego patriotę i uczciwego człowieka, wydaje się więc idealnym kandydatem na Senatora. Jest wstrząśnięty kiedy odkrywa, że jego kandydat należał do radykalnej bojówki, a jego jedynym celem jest przejąć rząd i nadal kierować organizacją terrorystyczną.


Napoleon

Film ukazuje karierę Napoleona Bonaparte od jego dzieciństwa aż po wkroczenie do Włoch w 1797 roku.

The Walls of Jericho

Julia Norman (Anne Baxter) opuszcza swojego niezaradnego ojca oraz rodzinną miejscowość i udaje się na studia prawnicze. Po kilku latach powraca z dyplomem prawnika do Jerycho i spotyka na swej drodze dawnego kolegę Dave (Cornel Wilde). Młodzi od razu zakochują się w sobie.

Słowa kluczowe