Filmy kampania

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kampania. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Red Eye 6.7

Najnowszy thriller Wesa Cravena (seria Krzyk) Red Eye zaczyna się na wysokości 10 000 metrów. Lisa Reisert (Rachel McAdams) nienawidzi latania samolotami, ale koszmar, jaki przydarzy jej się podczas lotu do Miami nie będzie miał nic wspólnego z lękiem przed lataniem. W chwilę po starcie, siedzący obok Lisy Jackson (Cillian Murphy) ujawni swoje prawdziwe oblicze: jest zamieszany w spisek, mający na celu pozbawienie życia bogatego i wpływowego biznesmena. A Lisa jest kluczem do przeprowadzenia tego zamachu. Jeśli odmówi, jej ojciec zostanie zabity, wspólnik Jacksona czeka tylko na telefon. Uwięziona na pokładzie samolotu lecącego na wysokości 10 tysięcy metrów, nie ma możliwości ucieczki ani ściągnięcia pomocy, bez narażenia życia, tak swojego, jak i ojca. Czas mija, a Lisa uświadamia sobie, że tylko od jej sprytu zależy, czy uda się powstrzymać bezlitosnych morderców.

Bobby 7.3

Film przedstawia wydarzenia z czerwca 1968 roku, które miały miejsce na terenie Stanów Zjednoczonych. Opowiada historię ludzi z otoczenia senator Robert F. Kennedy w dzień poprzedzający jego wybór na prezydenta USA. Akcja rozgrywa się w hotelu Ambasador, gdzie ludzie z komitetu wyborczego oczekują na wyniki rozstrzygające wyniki wyborów.

Zabójcza kampania 3.5

Frank Jennings jest pełnym ideałów specjalistą od kreowania wizerunku publicznego polityków. Jako szef kampani wyborczej Aidana Carvella (William Shatner), kandydata na urząd senatora, ma szansę na wspaniałą karierę. Frank widzi w Aidanie wielkiego patriotę i uczciwego człowieka, wydaje się więc idealnym kandydatem na Senatora. Jest wstrząśnięty kiedy odkrywa, że jego kandydat należał do radykalnej bojówki, a jego jedynym celem jest przejąć rząd i nadal kierować organizacją terrorystyczną.


Napoleon

Film ukazuje karierę Napoleona Bonaparte od jego dzieciństwa aż po wkroczenie do Włoch w 1797 roku.

The Walls of Jericho

Julia Norman (Anne Baxter) opuszcza swojego niezaradnego ojca oraz rodzinną miejscowość i udaje się na studia prawnicze. Po kilku latach powraca z dyplomem prawnika do Jerycho i spotyka na swej drodze dawnego kolegę Dave (Cornel Wilde). Młodzi od razu zakochują się w sobie.

Słowa kluczowe