Filmy ślub, nastolatek, gitara

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ślub, nastolatek, gitara. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kilkoro różnych, młodych ludzi spotyka się na obozie religijnym. Każdy jest inny i trafia tu z innego powodu. Alisa to pewna siebie, stroniąca od innych, niewierząca 15-latka, która traci swój pragmatyzm kiedy się zakochuje i zaczyna się przekonywać, że inni też mogą być interesujący, nawet jak mają inne zdanie. Jenna jest królową pszczół, która jest pewna, że obóz będzie jej królestwem. Zamiast bycia królową balu przyjdzie jej jednak się zmierzyć z kryzysem egzystencjalnym spowodowanym obawą o to, że poza szkołą może wcale nie będzie tak popularna i podziwiana. Panu to zamknięty w sobie 15-latek, który musi się przełamać i otworzyć na innych. Koledzy w końcu go poznają, a Panu odkryje kim jest naprawdę.

Boyhood

6,8
Bohatera poznajemy w wieku 6 lat, a w końcowej scenie stoi już u progu dorosłości. Jest niepewny, jak jego życie potoczy się dalej. Upływający czas słyszymy w zmieniającej się muzyce, modzie. Reżyser w żaden sposób nie ocenia swoich bohaterów, tylko obserwuje jak dorastają. Niezwykłe, wzruszające, mądre kino.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


Rząd Wielkiej Brytanii postanawia wypowiedzieć wojnę pirackim rozgłośniom radiowym. Carl wprowadza się do łodzi swojego wujka, gdzie staje się świadkiem i uczestnikiem innego życia, jakiego dotąd nie znał. Radio Rock coraz bardziej zyskuje na popularności, przez co jeszcze bardziej rozwściecza władzę, która ponad wszystko chce skończyć z łodzią, która nadaje zakazane piosenki.
Dr Tess Coleman (Curtis) i jej nastoletnią córkę Anna (Lohan) łączy tylko jedno nie mogą się dogadać w żadnej, nawet najbłahszej sprawie; ani na temat ciuchów, ani włosów, ani facetów, ani marzeń Anny, by grać w zespole rockowym... dosłownie w niczym nie mogą znaleźć wspólnego języka! Po jednym ze szczególnie wybuchowych czwartków, maleńkie mistyczne zawirowanie całkowicie je zmienia. Budzą się w piątek, by przeżyć najbardziej zakręcony dzień Tess i Anna zamieniają się bowiem ciałami - Tess wygląda jak swoja córka, a Anna jak matka. Cierpiąc niezwykłe katusze, chodząc w butach jedna drugiej, zaczynają darzyć się szacunkiem i rozumieć wzajemne punkty widzenia... W sobotę Tess ma jednak ślub i obie panie muszą znaleźć jakiś sposób, by powrócić do swoich ciał. I to szybko!
Paco jest komiwojażerem, jeżdżącym po Francji i sprzedającym buty. Podczas jednej ze swoich wypraw zabiera autostopowicza imieniem Nino, który kradnie mu samochód wraz z towarem. Ponowne spotkanie zaczyna się od bójki, kończy zaś zawarciem przymierza. Tak rodzi się dziwaczna przyjaźń, która rozwijać się będzie podczas wspólnej wędrówki po Bretanii.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…