Filmy więzienie, nastolatek, policja, urodziny, gang

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje więzienie, nastolatek, policja, urodziny, gang. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W małym miasteczku osiemnastoletni Dick po stracie ojca czuje się bezpiecznie jedynie z pistoletem w dłoni. Choć nazywa siebie pacyfistą, razem z kolegami zakłada klub miłośników broni. Pewnego dnia młodzi ludzie są zmuszeni użyć jej w obronie własnej. Zaciera się cienka granica pomiędzy dobrem i złem.
Główny bohater Marcus ma 15 lat i jest półsierotą. Chłopakiem opiekuje się babka, ponieważ matka siedzi za kratkami. Babka prowadzi knajpę i nie ma czasu na wychowywanie wnuka. Pozostawiony bez opieki Marcus zadaje się z kumplami z gangu zajmującego się rozbojami i kradzieżami w sklepach. Pewnego dnia chłopaka zatrzymuje policja za kradzież płyt. W komisariacie dowiaduje się szokującej prawdy o matce. Okazuje się, że zabiła jego ojca, który znęcał się nad rodziną...

Przystań

6,2
Podczas weekendu dwoje szemranych biznesmenów leci na Kajmany, aby uniknąć federalnego dochodzenia sądowego. Jednakże ich ucieczka wyzwala reakcję łańcuchową, prowadzącą do rodowitego Brytyjczyka, który popełni zbrodnię mogącą zmienić cały naród.


PitBull

7,7
Serial ukazuje codzienne życie policjantów z warszawskiego Wydziału Zabójstw. Codziennie muszą dokonywać bardzo trudnych, życiowych wyborów. Niestety wiele spraw przenoszą z pracy do domu, co bardzo niekorzystnie wpływa na ich stosunki domowe. Niektórzy nie wytrzymują presji i popadają w alkoholizm lub narkotyki.
Perypetie policjantów pracujących na 13 posterunku. Są oni niezdarni i pechowi.
Akcja "Kryminalnych" rozgrywa się współcześnie. W każdym odcinku policjanci pracują nad rozwiązaniem innej kryminalnej zagadki. Śledztwa prowadzone przez komisarza Zawadę, dotykają problemów ważnych dla większości Polaków - braku poczucia bezpieczeństwa, obojętności otoczenia, bezkarności bandytów, bezradności pokrzywdzonych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…