Seriale 2024

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych seriali z 2024 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Od wielu lat w Japonii pojawiają się ogromne i groteskowe potwory. W celu ochrony cywilów elitarna jednostka wojskowa znana jako Korpus Obrony codziennie ryzykuje życie na pierwszej linii frontu. Gdy taka istota zostaje pokonana, do akcji wkraczają "czyściciele", aby pozbyć się szczątków. Jednym z nich jest Kafka Hibino, który nie przepada za swoją profesją. Choć od najmłodszych lat pragnął wstąpić do wojska, po kilku nieudanych próbach porzucił swoje marzenia. Jednakże seria niefortunnych zdarzeń sprawia, że mężczyzna staje się ofiarą pasożyta i sam przeistacza się w humanoidalną kreaturę. Zyskując nowe moce, zamierza zrobić z nich użytek.


Dwoje samotnych nieznajomych dostaje pracę w agencji szpiegowskiej, która oferuje im życie w bogactwie, mnóstwo podróży po świecie i wymarzoną kamienicę na Manhattanie. Haczyk? Nowa tożsamość w zaaranżowanym małżeństwie jako państwo John i Jane Smith.
Brzemienna w skutkach decyzja podjęta przez młodą kobietę w latach 60. w Chinach rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, dotykając grupy wybitnych naukowców we współczesnych czasach. Gdy prawa natury chwieją się w posadach, pięcioro dawnych współpracowników stawia czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…