Animowany 1930

Przedstawiamy listę 109 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 1930 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.The Picnic 5.0

Myszka Miki i Minnie jadą na piknik zabierając na swoje nieszczęście Pluto. Pies ścigając króliki uszkadza samochód Mikiego. W tym czasie zwierzęta buszują w koszyku z prowiantem a Miki śpiewa piosenką "W cieniu starej jabłoni".

Pioneer Days 6.0

Myszka Miki i Minnie są na Dzikim Zachodzie, gdzie zostają zaatakowani przez Indian, który porywają najpierw Minnie, a później Mikiego, gdy on jej szuka. Minnie udaje się uciec i uwalnia go. Przebierają się za żołnierzy a wystraszeni Indianie uciekają na wzgórza.

The Gorilla Mystery 6.0

Goryl Beppo ucieka z Zoo, porywa Minnie i związuje ją na jej własnym strychu. Mickey dopada napastnika, bawi się z nim w kotka i myszkę, ale w końcu obezwładnia małpiszona.

Autumn

Trzecia część “Czterech pór roku”. Niedźwiedzie, bobry, wiewiórki oraz inne ssaki spieszą się z przygotowaniami przed nadchodzącą zimą, znowu w rytm skocznych pastiszów klasycznych melodii.

Playful Pan

Bożek Pan flirtuje w polach, za pomocą muzyki i tańca czarując florę i faunę, która chętnie się przyłącza do zabawy, do tego stopnia, że podczas tańca zderzają się ze sobą dwie chmury burzowe, powodując wyładowania grożące spaleniem piorunami wszystkiego, co jest w dole poniżej. Szczęśliwie artystyczny wdzięk Pana zwabia płomienie ognia do leżącej nieopodal sadzawki, w której zostają unieszkodliwione.

Słowa kluczowe