Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje perkusja.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Co łączy premiera Anglii, podstarzałego gwiazdora rock & rolla, porzuconego pisarza, zdradzaną żonę, owdowiałego ojca, dorastającego nastolatka? Wielka potrzeba miłości. To właśnie miłość to 10 historii wziętych z życia Anglików, rozgrywających się w okresie przedświątecznym. Z pozoru nic ich nie łączy, ale wszyscy pragną jednego kochać i być kochanym, co nie każdemu się jednak udaje.
Greg Heffley, dzieciak, dzięki któremu mięczaki stały się popularne, powraca w przezabawnej kontynuacji filmu opartego na motywach bestsellerowej powieściowej serii! Po przejściach z serem, Greg zaczyna siódmą klasę z nienaruszoną pewnością siebie i przyjaźniami oraz okiem skierowanym na nową dziewczynę w mieście, Holly Hills. Jednak w domu sprawy wymykają się spod kontroli, szczególnie te, związane ze starszym bratem, Rodrickiem. Greg odkrywa, że jednak istnieje coś gorszego od szkoły – jego własna rodzina!
Last Days to film, który przybliża nam niespokojną osobowość genialnego muzyka, dożywającego swych ostatnich dni. Michael Pitt (Marzyciele, Cal do szczęścia) gra Blake’a, artystę, który wspiął się na szczyty sukcesu i teraz samotnie dźwiga na swoich barkach ciężar utrzymania kilku rodzin, a starzy przyjaciele odzywają się tylko, gdy czegoś potrzebują. Zwłaszcza pieniędzy. Last Days przedstawia kilka godzin z życia Blake’a, które spędza w drewnianym domku na odludziu, uciekając od własnego życia.
Biograficzna opowieść o pierwszym kobiecym zespole rockowym, który zyskał światową sławę. Ukazuje kulisy tworzenia bandu oraz zdobywaniu popularności przez niego. Historia skupia się przede wszystkim na liderkach zespołu, nastoletnich Joan Jett (Kristen Stewart) i Cherie Currie (Dakota Fanning), których życie nie stroniło od muzyki, seksu i wszelkiego rodzaju używek.
Niewinni czarodzieje to studium psychologiczne dwojga młodych ludzi. On – to młody lekarz sportowy, „po godzinach” jazzman w piwnicy muzycznej. Nie ma wygórowanych ambicji, marzy o domku i samochodzie, do uczuć nie przywiązuje większej wagi. Ona – to dziewczyna spotkana przypadkowo w lokalu muzycznym. Nic bliższego o niej nie wiadomo. Ta para spędza ze sobą noc, prowadząc swoistą grę miłosną na miny i pozy, a jednak jest coraz bardziej sobą zafascynowana.
Dwóch nieudaczników Brennan (Will Ferrell) i Dale (John C. Reilly) mimo tego, iż są dorośli dalej mieszkają ze swoimi rodzicami. Nieoczekiwanie zostają przyrodnimi braćmi, gdy ich samotni rodzice wiążą się ze sobą. Panowie wzajemnie jeszcze bardziej wzmacniają swoją niedojrzałość, co nie podoba się ich rodzicom...
Główne role grają Doris Day i James Stewart. Wcielają się oni w postacie Bena i Jo MacKenna, małżeństwa wypoczywającego na wakacjach w Maroku w towarzystwie ich syna Hanka. Po tym jak na rynku w Marakeszu w ramionach Bena ginie francuski szpieg, para dowiaduje się, że ich syn został uprowadzony do Anglii. Nie wiedząc, komu mogą zaufać, małżeństwo MacKenna zostaje wplątane w międzynarodową aferę szpiegowską. W krótce, w miarę jak będą zbliżać się do odkrycia prawdy, okaże się, że ich życie wisi na włosku. Finalna scena rozgrywa się w londyńskim Royal Albert Hall.
Trójka przyjaciół mieszka w bardzo dużym i drogim mieszkaniu na przedmieściach Edynburga. Wspólnie postanawiają wynająć czwarty pokój. Na ich anons w gazecie zgłasza się przystojny i bogaty Hugo. Wszyscy są zadowoleni, ale następnego ranka przyjaciele odnajdują zwłoki Hugona i walizkę pełną pieniędzy, której postanawiają nie zwracać.