Animowany 1969

Przedstawiamy listę 81 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 1969 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Scooby-Doo: Gdzie jesteś? 6.8

Pierwszy serial opowiadający o najsłynniejszym psie świata. Bojaźliwy pies Scooby-Doo i jego kompani: przystojny Fred, inteligentna Velma, piękna Dafne i wiecznie głodny Kudłaty to grupa rozwiązująca tajemnicze zagadki kryminalne. Często także muszą stawić czoła potworom, które okazują się być ludźmi w przebraniu.


Perypetie Penelopy Pitsto 7.0

Piękna Penelopa Pistop jest bohaterką wielu niebezpiecznych przygód. Ich sprawcą jest jej opiekun Śliski Tom, który pragnie przejąć jej majątek, pod przebraniem Wrednego Szpona. Dziewczyna na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół - Mrówczego gangu.

Charlie Brown i jego kompania

Charlie Brown ma dopiero pecha. Zawsze przegrywa w baseball, a na dodatek jego koleżanka Lucy nie pomaga mu w tym sporcie. Chłopak ma już dosyć drwin ze strony koleżanek z jego klasy, więc zgłasza się na ochotnika do przeliterowania pewnego słowa i... wygrywa! Dzięki temu awansuje do telewizyjnego konkursu. Czy uda mu się przeliterować drogę do sławy i zostać mistrzem?

Słowa kluczowe