Erotyczny 2004

Przedstawiamy listę 18 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Erotyczny z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Anatomia piekła 5.4

Przez cztery kolejne noce mężczyzna przychodzi do surowo urządzonego miejsca, by spotkać się z piękną kobietą. Charakter tych spotkań mógłby wskazywać na to, że mamy do czynienia z filmem erotycznym, ale Breillat wykracza daleko poza ograniczenia tego gatunku.

Dziwka 6.1

Od wieków świat płatnej miłości budzi silne emocje i ciekawość. Dziwka zabiera widza do świata płatnego seksu, w którym wszystko jest możliwe. Studentka antropologii Rebecca (Denise Richards) zbiera materiały do książki o najstarszym zawodzie świata. W trakcie pracy poznaje nową, "pociągającą" rzeczywistość. Intrygująca fabuła przeplatana jest wypowiedziami zawodowych prostytutek i gwiazdek filmów porno. Dla luksusowych call girl z Francji czy egzotycznych prostytutek z Afryki lub Japonii handel własnym ciałem to biznes i najlepszy sposób na życie.

Suburban Secrets

Laura pracuje w Nowym Jorku jako modelka pozująca do nagich zdjęć, jest znana i pożądana przez mężczyzn. Po telefonie od swojej siostry postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka. Wiadomość którą otrzymała od siostry jest dla niej druzgocąca, jej były chłopak ma romans z jej ciotką.


Ecstasy in Berlin, 1926

Maria Beatty w swoim filmie przenosi nas do schyłkowego okresu epoki weimarskiej. Piękna pani i jej niewolnica zmysłowo zabawiają się wysublimowanymi technikami sadomasochistycznymi w anturażu z lat 30 ubiegłego wieku.

Grzeszne wyznania 3.0

Słowa kluczowe