8 rzeczy, których nie wiecie o facetach —
Sequel nie jest przeze mnie odbierany w aż tak krytyczny sposób, ponieważ z racji jakiejś sympatii do tych postaci, przymrużam oczy i nie nazywam tego filmu całkowitym gniotem.
przeczytaj recenzję
Oskarżony —
Prawdopodobnie najlepszy film traktujący o ruchu #MeToo jaki do tej pory powstał. Dlaczego? Ponieważ nie daje jasnych odpowiedzi i pozwala widzowi na własne interpretacje.
przeczytaj recenzję
Wszystko poszło dobrze —
Feel-good movie o umieraniu i eutanazji, czy to w ogóle możliwe? "Wszystko poszło dobrze" to skromne kino o życiu, bez fałszu i zbędnego dramatyzowania.
przeczytaj recenzję
Gierek —
Mamy początek roku, a polska kinematografia zaserwowała nam poważnego kandydata do miana gniotu roku. "Gierek" to filmowy koszmar.
przeczytaj recenzję
Tragedia Makbeta —
To nie film, a teatr telewizji. Co prawda zrobiony z rozmachem, ale będący dla mnie, jako fana Coena, zmarnowaniem czasu na jakiś ciekawszy projekt.
przeczytaj recenzję
Titane —
Ten najbardziej zaskakujący zwycięzca Złotej Palmy od wielu lat, to kino totalnie odjechane, które wzbudzi w widzach skrajne emocje. Kino, które nikogo nie pozostawi obojętnym.
przeczytaj recenzję
Wiedźmin —
Recenzja sezonu 2 - Pierwszy sezon był bardzo wyczekiwanym tytułem. A co z drugim sezonem? Sytuacja wyglądała bardzo podobnie.
przeczytaj recenzję
Zostań przy mnie —
Z pięknego i romantycznego filmu bardzo szybko zostają zdarte szaty. W ten sposób główna bohaterka zostaje wplątana w serię tajemniczych morderstw i zaginięć. Nagle wszystkie barwy i światła bledną.
przeczytaj recenzję