Familijny 1981

Przedstawiamy listę 12 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Familijny z 1981 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

D'Artagnan i trzej muszkieterowie 2.0

Serial animowany oparty na powieści Alexandra Dumasa, przeznaczony przede wszystkim dla młodego widza. Młode pieski szkolą się, aby w przyszłości zostać muszkieterami, służyć władcy i przeciwdziałać złu.

Smerfy 7.7

Smerfy to malutkie, niebieskie postacie zamieszkujące grzyby muchomory głęboko w lesie. Przewodzi nimi stary Papa Smerf, a każda postać jest całkiem inna od drugiej. Niestety, cudowny świat smerfów często zakłóca zły czarownik Gargamel z kotem Klakierem i uczniem Nicponiem. Chce on za wszelką cenę złapać smerfy i zamienić je w złoto według bardzo starego zaklęcia. Mimo wszelkich prób nigdy nie odkrył on gdzie dokładnie położona jest wioska smerfów.

Listonosz Pat 5.6

Pat i Jess to dwójka najlepszych przyjaciół. Pat jest bardzo przyjaznym listonoszem, jest lubiany w okolicy z miłą chęcią zawsze pomaga ludziom. Jess to jego najwierniejszy przyjaciel, lekko leniwy, ale Pat wszędzie go ze sobą zabiera. Serial składa się kilkudziesięciu 15'sto minutowych epizodów, które ukazują przygody dwójki przyjaciół.


Niebezpieczna mysz 3.0

Tytułowa mysz jest świetnym tajnym agentem. Wraz ze swoim gapowatym pomocnikiem chomikiem Penfoldem, wykonują rozkazy szefa płk K. Dangera. Z zapałem stara się wykonać każde powierzone jej zadanie, a zbirów z którymi walczy, wsadzić za kratki. Najwięksi wrogowie myszy to baron Silas Greenback i jego sługa, Stilleto.

Chto tam, za povorotom?

Uczeń jedzie na wieś, gdzie podczas II wojny światowej w bitwie zginął jego dziadek. Na wsi chłopak znajduje przyjaciół wśród swoich rówieśników. Dzieci postanawiają potajemnie, własnymi siłami, zbudować pomnik poległym żołnierzom. Stopniowo ich praca przestaje być tajna i współmieszkańcy przyłączają się do budowy pomnika.

Słowa kluczowe