Kryminał 1988

Przedstawiamy listę 6 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Kryminał z 1988 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Pogranicze w ogniu 7.5

Akcja serialu rozgrywa się w latach 1917-1939. Zmagania pomiędzy przedstawicielami polskiego i niemieckiego wywiadu wojskowego, a w szczególności indywidualny pojedynek pomiędzy reprezentantami obydwu wywiadów: Czarkiem Adamskim, synem polskich patriotów z Poznania i Franzem Relke, synem Polki i Niemca, który zginął na froncie we Francji.

Crimen 6.9

Adaptacja powieści Józefa Hena. I Rzeczpospolita. Tomasz Błudnicki uczestniczy w wyprawie na Moskwę. Schwytany i aresztowany spędza wiele lat w więzieniu. Po powrocie do kraju, mimo że jest jeszcze młodym człowiekiem, niczego od życia nie oczekuje. Odrzuca zło i przemoc, które jako młodzieńcowi nie były mu obce. Kiedy wraca do rodzinnego miasteczka dowiaduje się, że jego ojciec nie żyje. Prawdopodobnie nie zginął śmiercią naturalną. Tomasz postanawia sięgnąć po broń i odnaleźć zabójców ojca…


Mission: Impossible

Kontynuacja serialu Mission: Impossible (1966 - 1973) opowiadającego o przygodach specjalnego oddziału, który podejmował się wykonania misji niemożliwych. Jednak wszystkie zadania musiały być wykonane w jak największej tajemnicy, a żaden z członków nie mógł zostać zdemaskowany. Dowódca oddziału - Jim Phelps (Peter Graves) do każdej misji rekrutował odpowiednich agentów i czuwał nad przebiegiem zadania.

Słowa kluczowe