Przygodowy 1988

Przedstawiamy listę 10 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 1988 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Czerwony Karzeł 7.5

W odległej galaktyce, trzy miliony lat świetlnych stąd, wchodzimy na pokład statku wydobywczego Czerwonego Karła. Jego załoga to Dave Lister, ostatni żyjący człowiek; Arnold Rimmer hologram jego kumpla, stworzenie, które powstało w kilka eonów w efekcie ewolucji z puchatego pupilka Listera; oraz Holly komputer pokładowy. Wszyscy oni próbują wrócić na Ziemię żeby wreszcie się wykąpać. W trakcie podróży w czasie i przestrzeni natykają się na Krytona paranoicznego robota. Gdyby nie alternatywne światy i pomysły Listera, mogłoby im się udać wrócić do domu jeszcze przed śniadaniem.

Szczeniak zwany Scooby Doo 6.5

Ósmy z kolei serial animowany z serii "Scooby Doo". Także i ten serial opowiada niesamowite przygody Freda, Kudłatego, Dafne, Velmy i psa Scooby'ego za czasów, gdy byli oni małymi dziećmi. Wszystkie tajemnicze zagadki rozwiązywali w swoim rodzinnym mieście Spokoville, gdzie demaskowali złoczyńców przebranych za potwory.

Yoroiden Samurai Troopers 6.0

Po wiekach uśpienia władca zaświatów Arago i jego wojska zagłady wkraczają do naszego świata by nad nim zapanować. Ostatnią nadzieją ludzkości jest piątka nastolatków, dysponująca mocami magicznych zbroi.


Crimen 6.9

Adaptacja powieści Józefa Hena. I Rzeczpospolita. Tomasz Błudnicki uczestniczy w wyprawie na Moskwę. Schwytany i aresztowany spędza wiele lat w więzieniu. Po powrocie do kraju, mimo że jest jeszcze młodym człowiekiem, niczego od życia nie oczekuje. Odrzuca zło i przemoc, które jako młodzieńcowi nie były mu obce. Kiedy wraca do rodzinnego miasteczka dowiaduje się, że jego ojciec nie żyje. Prawdopodobnie nie zginął śmiercią naturalną. Tomasz postanawia sięgnąć po broń i odnaleźć zabójców ojca…

Mission: Impossible

Kontynuacja serialu Mission: Impossible (1966 - 1973) opowiadającego o przygodach specjalnego oddziału, który podejmował się wykonania misji niemożliwych. Jednak wszystkie zadania musiały być wykonane w jak największej tajemnicy, a żaden z członków nie mógł zostać zdemaskowany. Dowódca oddziału - Jim Phelps (Peter Graves) do każdej misji rekrutował odpowiednich agentów i czuwał nad przebiegiem zadania.

Słowa kluczowe