Kryminał 2000

Przedstawiamy listę 24 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Kryminał z 2000 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 7.6

Serial ukazuje codzienną pracę wydziału policji. Detektywi do swoich badań używają najnowocześniejszych metod, aby nie mieć problemu z rozwikłaniem najbardziej złożonych spraw....

Budząc zmarłych 6.7

Serial opowiada o pracy policyjnej grupy śledczej złożonej z detektywów i naukowców. Zespół został stworzony w celu rozwikłania nierozwiązanych dotąd i "odłożonych na półkę", zagadkowych zabójstw sprzed lat. Grupa wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki a dowodzi nią inspektor Peter Boyd.

Całe zdanie nieboszczyka 6.5

Przebywająca w Kopenhadze Joanna odwiedza nielegalne kasyno, gdzie zostaje przypadkowo wzięta za inną osobę, przez jednego z członków mafii narkotykowej. Tymczasem policja przeprowadza nalot na szulernię. W jego wyniku bandyta zostaje śmiertelnie ranny i swoje ostatnie słowa, dotyczące miejsca ukrycia cennego skarbu, kieruje do Joanny.


Bez pardonu 7.3

W serialu aż roi się od detektywów, agentów, oficerów itp. Wszyscy oni pracują w Waszyngtonie, gdzie trzeba być nie lada specjalistą, aby poradzić sobie ze sprawami kryminalnymi. Ich szefem jest Jack Mannion. Czy panuje on jednak nad wszystkim?

Donna Leon 4.0

Słowa kluczowe