Dramat 2000

Przedstawiamy listę 83 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dramat z 2000 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Vandread

W dalekiej przyszłości toczy się walka między dwiema planetami. Jedną zamieszkują sami mężczyźni, podczas gdy na drugiej żyją tylko kobiety. Pewnego razu na pokład statku kosmicznego dowodzonego przez mężczyzn zostaje przypuszczony atak przez grupę kobiet piratów. Po opanowaniu statku wskutek działania nieznanej siły wszyscy zostają przeniesieni do nieznanej galaktyki. Od tej chwili łączą swoje siły aby przetrwać w nieznanym miejscu i odnaleźć drogę do domu.

Fiorella 7.2

Historia młodej dziewczyny, żyjącej w biedzie. Kiedy pewnego dnia poznaje mężczyznę, dużo starszego od siebie, jej życie się zmienia. Nie wie jednak, że szczęście będzie trwać 3 miesiące, gdyż Andres Mejía Guzmán (Arnaldo Andre) jest cieżko chory. Zostały mu 3 miesiące życia, a umiera na schodach własnego domu, w dniu gdy rodzina ma poznać jego żonę, Fiorellę. Rozpęta się wojna, między wdową Fiorellą (Angie Cepeda), a potężną rodziną Mejii Guzmana, którzy są bardzo bogatymi właścicielami wydawnictwa America. Testament nieźle namiesza w ich życiu.


Boston Public 7.0

Serial opowiada o losach nauczycieli pracujących w jednej z publicznych szkół w Bostonie. Przyglądamy się ich całodziennej pracy, zmaganiu się z problemami i uczniami.

Gravitation

Dziewiętnastoletni Shiuchi Shindu marzy o tym, żeby zostać gwiazdą popu. Pewnego wieczoru, gdy zrezygnowany szuka natchnienia, spacerując po tokijskich ulicach, tekst jego piosenki wpada w ręcę tajemniczego nieznajomego. Ten też, chłodno mu oznajmia, że autor jest kompletnym beztalenciem, i że tekst prezentuje poziom co najwyżej godny przedszkolaka. Zrezygnowany Shiuchi na chwilę wątpi w możliwość powodzenia, lecz po pewnym czasie postanawia wbrew rozsądkowi odnaleźć nieznajomego krytyka, nie zdając sobie sprawy, że ta znajomość całkowicie odmieni jego życie ...

Szkoła przetrwania 7.6

Mount Horizon to położona w górach szkoła dla młodzieży, borykającej się z różnymi problemami. Dyrektorem tej placówki jest Peter Scarbrow (Joe Lando), który także miał do czynienia z narkotykami i alkoholem i dzięki temu doskonale rozumie swoich podopiecznych. Serial opowiada przede wszystkim o jednej z grup - Wspinaczy, której wychowawcą jest Sophie Becker (Anne Marie DeLuise). Nastolatkowie wśród nieskazitelnej przyrody starają się zrozumieć samych siebie, poznać prawdziwe wartości oraz wyzbyć się młodzieńczego buntu.

Queer as Folk 7.1

Serial opowiada historię grupy homoseksualnych przyjaciół pochodzących z Pittsburgha. Każdy z nich ma inny charakter, inne priorytety i każdy szuka miłości. W poszukiwaniach drugiej połowy bezustannie towarzyszą im seks, pieniądze i narkotyki. Serial porusza również wiele aspektów życia prywatnego homoseksualistów, niektóre stereotypy stara się obalać, a inne utrwalać. Twórcy podjęli także trudny temat - AIDS.

Budząc zmarłych

Serial opowiada o pracy policyjnej grupy śledczej złożonej z detektywów i naukowców. Zespół został stworzony w celu rozwikłania nierozwiązanych dotąd i "odłożonych na półkę", zagadkowych zabójstw sprzed lat. Grupa wykorzystuje najnowsze osiągnięcia techniki a dowodzi nią inspektor Peter Boyd.

Poziom 9

W globalnym świecie, w którym komputer i internet stają się nieodzowną częścią życia ludzkiego pojawia się coraz więcej przestępców, którzy to wykorzystują. W celu zwalczania przestępczości cybernetycznej powołano do życia specjalną grupę o nazwie „Poziom 9”.

Słowa kluczowe