Thriller 2002

Przedstawiamy listę 17 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2002 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Bez śladu 7.4

Serial poświęcony pracy agentów FBI poszukujących osób zaginionych. Każdorazowo (z odcinka na odcinek) rozpatrywane jest nowe zgłoszenie o zaginięciu, które zostaje rozwikłane pod jego koniec.

CSI: Kryminalne zagadki Miami 7.3

W tropikalnym klimacie, wśród bogactwa kultur, w Miami działa zespół detektywów Horatia Caine’a. Jest w nim piękna, wykształcona Calleigh Duoquene, specjalistka od balistyki, Tim Speedle, doskonały oficer śledczy, znający wszystkie ulice i zaułki miasta, Eric Delko, przed którym drogi wodne Florydy nie mają tajemnic i wreszcie Alexx Woods, koroner. Wszyscy ci oficerowie zbierają dowody, analizują zbrodnie i przemawiają w imieniu tych, którzy mówić już nie mogą – ofiar.


Martwa strefa 7.2

Johnny Smith prowadził kiedyś typowe idealne życie na prowincji. Johnny był nauczycielem nauk ścisłych, czerpał ogromną satysfakcję z pokazywania swoim uczniom naturalnych cudów otaczającego świata. Prowadził spokojne życie u boku narzeczonej Sary, również nauczycielki, którą znał od dzieciństwa. Był ukochanym synem owdowiałej matki. Życie Johnny'ego sprawiało wrażenie doskonałego... do dnia, w którym wszystko uległo dramatycznej zmianie i zostało przerwane fatalnym wypadkiem samochodowym, w wyniku którego Johnny zapadł w śpiączkę na sześć lat. Od czasu, kiedy Johnny odzyskał przytomność mijają właśnie trzy lata. Życie, które pamięta sprzed wypadku już nie powróci. W międzyczasie zmarła jego matka, Sarah poślubiła innego - a Johnny ma syna, który nie ma pojęcia kim jest jego ojciec. Johnny również nie jest osobą, jaką był przed fatalnym wypadkiem. Po przebudzeniu odkrył w sobie moc przewidywania przyszłości i odgadywania przeszłości. To wszystko w wizjach, które wywołuje u niego ludzki dotyk.

Co nowego u Scooby'ego? 6.5

Kolejny serial z serii "Scooby Doo", opowiadający o bojaźliwym psie Scoobym i jego kompanach z grupy Mistery Inc.: Fredzie, Velmie, Dafne i Kudłatym. Razem w piątkę podróżują swoim vanem i pomagają rozwiązywać różne zagadki kryminalne, a także demaskują przeróżne potwory.

Kôkaku kidôtai: Stand Alone Complex 7.5

Sezon pierwszy serialu kontynuowanego do roku 2005 z bohaterami z Sekcji 9, znanymi z kinowych wersji mangi "Ghost In The Shell". W futurystycznym świecie zaciera się granica między cybernetyką i naturą. Wysoka technologia narzuca ludzkości nowe rozwiązania. Ludzkie ciała podlegają cybernetycznej obróbce, wypierając to, co cielesne i narażone na korupcję. Powstają praktycznie niezniszczalne androidy, których jedynym ludzkim elementem jest dusza i emocje. Konieczne jest nowe zdefiniowanie pojęcia człowieczeństwa.

Słowa kluczowe