Thriller 2002

Przedstawiamy listę 17 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2002 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

CSI: Kryminalne zagadki Miami 7.3

Były detektyw wydziału zabójstw, Horatio Caine, kieruje grupą śledczych. Wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne w dusznym i wilgotnym klimacie Florydy. Pracują w ekskluzywnych hotelach lub na bezdrożach Miami. Zespół tworzą profesjonaliści najwyższej klasy. Piękna, inteligentna, dwujęzyczna Calleigh Dusquene o południowym pochodzeniu jest specjalistką od balistyki. Tim Speedle, zadziorny, lecz pełen uroku detektyw to ekspert od pracy w terenie. Dla Erica Delko morze oblewające brzegi Miami nie ma tajemnic. Ostatnim członkiem załogi jest Alexx Woods, doświadczony i wytrawny koroner. Grupa tropi kolejne zbrodnie, zbiera i analizuje dowody, wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar przestępstwa.

Bez śladu 7.3

Serial poświęcony pracy agentów FBI poszukujących osób zaginionych. Każdorazowo (z odcinka na odcinek) rozpatrywane jest nowe zgłoszenie o zaginięciu, które zostaje rozwikłane pod jego koniec.


Martwa strefa 7.2

Johnny Smith prowadził kiedyś typowe idealne życie na prowincji. Johnny był nauczycielem nauk ścisłych, czerpał ogromną satysfakcję z pokazywania swoim uczniom naturalnych cudów otaczającego świata. Prowadził spokojne życie u boku narzeczonej Sary, również nauczycielki, którą znał od dzieciństwa. Był ukochanym synem owdowiałej matki. Życie Johnny'ego sprawiało wrażenie doskonałego... do dnia, w którym wszystko uległo dramatycznej zmianie i zostało przerwane fatalnym wypadkiem samochodowym, w wyniku którego Johnny zapadł w śpiączkę na sześć lat. Od czasu, kiedy Johnny odzyskał przytomność mijają właśnie trzy lata. Życie, które pamięta sprzed wypadku już nie powróci. W międzyczasie zmarła jego matka, Sarah poślubiła innego - a Johnny ma syna, który nie ma pojęcia kim jest jego ojciec. Johnny również nie jest osobą, jaką był przed fatalnym wypadkiem. Po przebudzeniu odkrył w sobie moc przewidywania przyszłości i odgadywania przeszłości. To wszystko w wizjach, które wywołuje u niego ludzki dotyk.

Co nowego u Scooby'ego? 6.5

Kolejny już serial, opowiadający o przygodach piątki przyjaciół: Fredzie, Velmie, Dafne, Kudłatym i strachliwym psem Scooby-Doo. Są oni detektywami i tak jak w swoich poprzednich przygodach, znajdują poszlaki i demaskują potwory.

Kôkaku kidôtai: Stand Alone Complex 7.5

Sezon pierwszy serialu kontynuowanego do roku 2005 z bohaterami z Sekcji 9, znanymi z kinowych wersji mangi "Ghost In The Shell". W futurystycznym świecie zaciera się granica między cybernetyką i naturą. Wysoka technologia narzuca ludzkości nowe rozwiązania. Ludzkie ciała podlegają cybernetycznej obróbce, wypierając to, co cielesne i narażone na korupcję. Powstają praktycznie niezniszczalne androidy, których jedynym ludzkim elementem jest dusza i emocje. Konieczne jest nowe zdefiniowanie pojęcia człowieczeństwa.

Słowa kluczowe