Thriller 2004

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 7.1

Gdzie na świecie może dojść do bardziej nieprawdopodobnych tajemnic kryminalnych, jeśli nie w mieście, które nigdy nie śpi i nigdy nie odpoczywa? W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii, pracy dla detektywów jest naprawdę dużo. W tej wybuchowej mieszance pracuje drużyna, która posługując się bardzo nowoczesnym sprzętem wierzy, że każdy ma jakąś ciekawą opowieść i wszystko można połączyć, nawet na tak wielką skalę jaką jest Nowy Jork. Parze detektywów: Macowi Taylorowi (Gary Sinise) i pracoholiczce Stelii Bonaserze (Melina Kanakaredes) potrzebne będą doświadczenie, determinacja i pomoc kompetentnego zespołu.

4400 7.2

W ciągu minionego stulecia zaginęły tysiące ludzi. Nagle, w zupełnie niezrozumiały sposób, 4400 spośród nich pojawiło się jak gdyby nigdy nie zniknęli. Wobec wątpliwości, co oznacza to wydarzenie, rząd nakazuje przeprowadzenie śledztwa, mającego wyjaśnić gdzie byli i dlaczego wrócili. Szybko wychodzi na jaw, że ich pojawienie się może zmienić ludzką rasę w sposób, którego nikt nie zdoła przewidzieć.

Klub Winx 7.2Gantz 6.9

Po tragicznej śmierci dwaj studenci zostają przywróceni do życia przez tajemniczą, czarna kulę zwaną Gantz. Wraz z innymi zmartwychwstałymi ludźmi zostają zmuszeni do polowania na obcych ukrywających się wśród ludzi.

Môsô dairinin 7.3

Tsukiko Sagi jest młodą projektantką. Pewnego wieczora zostaje ona brutalnie zaatakowana kijem bejsbolowym w ciemnym zaułku przez zamaskowanego pałkarza szybko przemieszczającego się na łyżworolkach. Na komisariacie dziewczyna jest w stanie opisać jedynie jego ubiór i specyficzną czapkę padającą na tajemniczą twarz przestępcy. Pojawiają się kolejne ofiary, a sprawca otrzymuje przydomek "Shounen Bat". W każdym odcinku pojawia się nowa ofiara, jak i nowy podejrzany, ale kto tak naprawdę jest pałkarzem?

The Batman

Serial przedstawia młodzieńcze lata Brucea Wayne’a niedługo po tym jak stał się on Batmanem. W trakcie kolejnych przygód bohater musi zmierzyć się z różnego typu przestępcami jak choćby Joker, Pingwin, Mr. Freeze czy Bane. W jego zmaganiach często pomagają mu sprzymierzeńcy, a w ostatniej serii również członkowie Ligi Sprawiedliwych.

Ocean dusz

Dr. Douglas Monaghan przewodzi małej grupie w Szkocji, na Uniwersytecie w Glasgow, która studiuje i wykonuje eksperymenty dotyczące działań i zdolności paranormalnych. W skład zespołu wchodzi kobieta, która sama ma pewne zdolności i sceptyk, który zawsze patrzy krzywo na eksperymenty.

Epitafia

Serial umiejscowiony w Buenos Aires, koncentruje się na zemście wykonanej na ludziach związanych ze śmiercią czwórki licealistów podczas pojmania zakładników pięć lat wcześniej. Główne postaci serialu to Renzo Márquez (Julio Chávez), były detektyw oraz dr Laura Santini (Paola Krum), psychiatra. By nieco skomplikować fabułę, okazuje się, że Márquez i Santini to byli kochankowie. W drugiej części serii Marquezowi pomaga detektyw Marina (Cecilia Roth), która staje się zakładniczką Bruno Costasa, seryjnego mordercy. Podczas pojmania, zostaje zmuszona do zabicia swej matki, która opuściła swoją rodzinę dla innego mężczyzny, co doprowadziło do samobójczej śmierci ojca detektyw Mariny. Jej trudne dzieciństwo doprowadziło Marinę do takich ryzykanckich zajęć jak gra w rosyjską ruletkę. Podczas gdy rośnie liczba jej pokonanych przeciwników, Marina zostaje przydzielona do sprawy.

Słowa kluczowe