Animowany 2004

Przedstawiamy listę 76 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 2004 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Salad Fingers 7.3

Przygody Salad Fingers, humanoidalnej istoty, żyjącej w postapokaliptycznym świecie doprowadzonej do szaleństwa przez samotność.

Płaskmania

Victor uwielbia czytać komiksy. Pewnego dnia zostaje wciągnięty do jednego z nich. Tam poznaje swoją nową koleżankę - przewodniczkę. Odtąd trafiają co dzień do zupełnie innych komiksów, z innymi historiami. Nie ma mowy o nudzie!

Przerysowani 6.8

Serial jest animowaną parodią Reality Show. W domu, w którym pokazane jest to show, spotyka się ośmiu uczestników, każdy będący parodią jakiejś znanej postaci z kreskówki czy gry video. Księżniczka Klara to parodia księżniczek Disneya, Ling-Ling to stworek, parodiujący Pikachu z Pokemonów, Toot to parodia Betty Boop, Kapitan Bohater to parodia Supermanów, Wooldoor Sockbat to parodia SpongeBoba, Foxxy Love to parodia Vallerie z kreskówki "Josie and the Pussicats", Xandir to gejowska postać w domu, parodiująca postać Zeldy z gry video "Legend of Zelda", a Spanky Ham to świnia ze stron pornograficznych, znany też z Retarded Animal Babies z Newgrounds. Serial zawiera humor, do którego należy min. wyśmiewanie chrześcijaństwa, wątki seksualne, teksty rasistowskie oraz zawiera sceny, które raczej skierowano do osób dorosłych.


Klub Winx 7.2

Madlax 8.0

Bernard 6.7

Major 10.0

Słowa kluczowe