@TVpiotrek

Ocenione filmy

935
Filtruj oceny
Blade Runner 2049
9
Demon
6
Anatomia zła
7
The Boy
10
Zjawa
10
Ukojenie
10
Big Short
10
Marsjanin
10
Więzień labiryntu
10
Hitman: Agent 47
6
Most szpiegów
10
Spectre
10
Ant-Man
10
Walka o ogień
10
8. mila
8
Pakt z diabłem
10
Karbala
8