Filmy pies policyjny

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pies policyjny. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Strzelec 7.8

Zawodowy snajper, żyjący na dobrowolnej banicji, na pustyni Arkansas, gdzie udał się po tym jak przyczynił się do śmierci niewinnego człowieka, wraca do zawodu, by pomóc byłym partnerom próbującym unicestwić zamach stanu. Zmuszony do ucieczki, gdy zostaje oszukany i obciążony odpowiedzialnością za zabójstwo prezydenta, do którego starał się nie dopuścić, jednocześnie stara się odkryć prawdziwego sprawcę i powody zdrady.

Był sobie pies 6.9

Pies Bailey po odejściu z tego świata odradza się ponownie w psim wcieleniu. Niebawem musi "podać łapę" swojemu przyjacielowi z dzieciństwa - Ethanowi.

Angie Tribeca 6.8

Parodia seriali policyjnych, której bohaterką jest doświadczona policjantka z Los Angeles.


Cziłała z Beverly Hills 5.5

Chloe (głos Katarzyny Bujakiewicz), nosząca diamentową obrożę, rozpieszczona do granic możliwości cziłała z Beverly Hills gubi się podczas wakacji w Meksyku. Kiedy z misją ratunkową na południe wyrusza zakochany w niej Papi (głos Jacka Braciaka), Chloe otrzymuje pomocną łapę od Delgado (głos Olafa Lubaszenki), nowego przyjaciela, który samozwańczo ogłasza się jej nowym obrońcą.

Komisarz Rex 6.4

Alex i Rex tworzą niesamowity duet policyjny. Alex na każde śledztwo patrzy z perspektywy swego doświadczenia, natomiast Rex, jego partner, który jest psem, kieruje się przede wszystkim intuicją. Razem potrafią rozwiązać każdą policyjną sprawę, a żaden ze złoczyńców, nie pozostanie bez kary.

K-9 6.8

Mike Dooley (James Belushi) jest detektywem, który wykorzystuje niekonwencjonalne metody łapania przestępców. Wielu uważa go za szaleńca. Mike nigdy nie miał partnera. Wkrótce zostaje mu przydzielony pies - Jerry Lee. Świetnie wyszkolony owczarek niemiecki nie chce słuchać komend Mike'a, a on sam zupełnie nie wie jak postępować z psem. Podczas jednej z akcji Jerry ratuje skórę Mike'owi. Z czasem ich wspólna współpraca zaczyna nieźle funkcjonować, lecz mają jeszcze przed sobą bardzo trudne zadanie. Muszą schwytać handlarza narkotykowego - Lymana.

Słowa kluczowe