Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje idaho.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Charlie (Brendan Fraser) to chory na ogromną nadwagę nauczyciel języka angielskiego. Po śmierci swojego wieloletniego partnera, próbuje odbudować relacje ze swoją córką.
Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa – wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z kumplami, spędzać czas na lenistwie i zadawaniu się z grającymi w gry video wiewiórkami. Kiedy jednak pewnego dnia oba wilczki zostają porwane przez strażników rezerwatu, muszą nauczyć się przezwyciężyć dzielące je różnice charakteru. Mają przed sobą setki kilometrów, dziesiątki przygód i rodzące się nieśmiało uczucie.
Ethan Burke, agent Secret Service, bada sprawę zaginięcia dwóch innych agentów w tajemniczym, małym miasteczku - Wayward Pines. Ethan budzi się nagle z wypadku samochodowego. Okazuje się, że nie może w ogóle skontaktować się ze światem zewnętrznym poza miasteczkiem, którego również nie może opuścić. Dowiaduje się również, że jeden z poszukiwanych agentów nie żyje, a drugi - jego była kochanka - żyje i osiedliła się w tym pozornie idyllicznym miasteczku. Jednak mieszkańcy miasteczka są uwięzieni w tym miejscu przez zestaw zasad, które narzuca złowrogi szeryf Arnold Pope. Próba ucieczki równa się śmierci.
Rywalizacja pomiędzy dwiema rodzinami – familią szalonej Divine, a rodem Connie i Raymonda. Obie z rodzin sądzą, że to im należy się niechlubne miano najohydniejszych i za wszelką cenę będą chciały to sobie udowodnić. W wyniku konkurowania ze sobą dojdzie do mnóstwa starć.
Syn burmistrza Portland, Scott Favor (Reeves) przyjaźni się z Mike'em Watersem (Phoenix). Nie byłby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Scott rzadko bywa w domu, a jego główną rozrywką są narkotyki i męska prostytucja. Mike, poszukujący matki, jest zmuszony do takiego życia. Scott wybrał je jako bunt przeciw ojcu.
Dan Hammond (Francis McDonald), właściciel linii dyliżansu i teoretycznie prawy obywatel, zabija Randolpha Mereditha (Jay Kirby), właściciela miejscowej gazety. Siostra Mereditha, Barbara (Linda Stirling), przywdziewa czarny strój, maskę i staje się "The Black Whip". Od tego momentu, stara się jak najczęściej zaszkodzić Hammondowi i jego bandzie.
Danny Weiland uprawia ekstremalną dyscyplinę sportu, nazywającą się BASE Jumping, polegającą na wykonywaniu skoków spadochronowych z wieżowców, urwisk, masztów, czy też mostów. Tym razem Danny stawia wyzwanie swojemu ciału i odporności i przygotowuje się do pobicia rekordu świata w ilości skoków w ciągu doby.