Filmy lodówka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lodówka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kiedy ludzie opuszczają dom, czteronożni członkowie rodziny prowadzą bujne, pełne przygód życie.
Wujek jest zobowiązany do opieki nad nastoletnim bratankiem po śmierci ojca chłopca.
Po śmierci rodziców rodzeństwo trafia pod opiekę hrabiego Olafa, ich kuzyna. Mężczyzna chce bowiem przejąć odziedziczony przez nie spadek.


Świat według Kiepskich przedstawia osobliwe perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego rodziny i sąsiadów. Główny bohater to postać nieprzeciętna – totalny leń i niepoprawny kombinator w wiecznych finansowych tarapatach, jednakże obdarzony niepospolitą inwencją, skłaniającą go do coraz bardziej oryginalnych przedsięwzięć. Od 1998 roku widzowie Polsatu śledzą wydarzenia, o których – jak mawia Ferdynand Kiepski – „nie śniło się nawet fizjologom”. Bohater był… w ciąży z ufoludkiem, skonstruował perpetum mobile, wysłał w kosmos teściową, skraplał głupotę, hodował w domu wirtualne świnie, sklonował żonę w warunkach domowych…
Projekt: Monster to film przedstawiający obraz filmu z kamery, którą kręcił bohater uciekając przed wielkim potworem niszczącym miasto. Potwór wielkości godzilli dewastujący całe miasto a zarazem walczący z całym wojskiem. Grupka bohaterów kryje się w metrze gdzie znajdują bardzo dużo jaj. Muszą je zniszczyć bo co się stanie gdy narodzi się ich tysiące, a już jeden zniszczył pół miasta i jest nie do schwytania.

Głosy

6,4
Jerry jest uroczym, ale jednocześnie niezwykle osobliwym pracownikiem fabryki wanien w małym amerykańskim miasteczku. Od pierwszego spotkania szaleńczo podkochuje się w swojej nowej koleżance z księgowości. Miła, seksowna, zabawna i pochodząca z deszczowej Anglii Fiona jest chodzącym ideałem. Ich pierwsza randka kończy się jednak wyjątkowo pechowo. Jerry przez przypadek zabija Fionę, a jej śmierć staje się dla niego nie lada kłopotem. Na szczęście zagubionemu mężczyźnie z pomocą przychodzą jego najlepsi przyjaciele – szatański kot i dobroduszny pies, którzy zawsze wesprą go rozmową i dobrymi radami.
Dana Barrett zostaje zaatakowana przez ducha. O pomoc prosi badaczy zjawisk paranormalnych.

Strażnik

6,5
Pete Garrison jest agentem amerykańskiej Secret Service, który przed 20 laty ocalił życie prezydentowi USA, osłaniając go własnym ciałem przed zamachem. Podziwiany i szanowany przez kolegów z Secret Service, Garrison jest doświadczonym agentem, obecnie odpowiedzialnym za ochronę Pierwszej Damy.

Volver

7,3
Raimunda mieszka z córką i mężem w Madrycie. Musi ciężko pracować, aby związać koniec z końcem i napewno nie jest to życie jakie sobie wymarzyła. Kiedy jej mąż, Paco, zaczyna dobierać się do jej córki, ta zabija go. Raimunda postanawia ukryć go w restauracji, którą ma pilnować. W tym samym czasie umiera jej ciotka, a w rodzinnym miasteczku, zaczyna pojawiać się duch jej dawno zmarłej matki.
Fikcyjna biografia autentycznego prezentera telewizyjnego Chucka Barrisa, który przez wiele lat prowadził program "Gong Show". Jednak praca ta była zaledwie przykrywką dla jego "prawdziwej" działalności. Barris bowiem był płatnym zabójcą pracującym na zlecenie CIA.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…