Filmy czarownik

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje czarownik. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Film Doktor Strange w multiwersum obłędu wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy tocząc walkę z tajemniczym wrogiem.
Hellboy i agentka Song wyruszają w górskie tereny, aby udaremnić rytuał wskrzeszenia Croocked Mana - demona z XVIII wieku.

Życzenie

6,2
5,5
„Życzenie” - animowana komedia muzyczna od Walt Disney Animation Studios zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Młoda dziewczyna Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Asha, jej wierny towarzysz koziołek Valentino i gwiazdka wspólnie stawiają czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas królowi Magnifiko. Czy ocalą swoją społeczność i udowodnią, że kiedy wola jednego odważnego człowieka łączy się z magią gwiazd mogą wydarzyć się cudowne rzeczy?


Syn osławionego czarownika odpowiedzialnego za potworną masakrę usiłuje odkryć swe moce i odnaleźć się w świecie podzielonym na dwa zwaśnione klany.
Peter przyjeżdża wraz z żoną i córeczką do Bangkoku, odwiedzić teściową. Zaraz po przybyciu trafiają w sam środek masakry urządzonej przez Meka, którego śmierć przywołuje demony. Od tej chwili, rozdzielona rodzina będzie musiała walczyć z hordami opętanych i demonicznym nekromantą.
Królestwo Abraxeon atakowane jest przez demonicznych Dreadytów, stworzonych przez odrodzonego czarnoksiężnika Nekromemnona, który poszukuje amuletu Talosa. Przez przypadek wpada on w ręce awanturnika Deathstalkera, który od tej chwili ścigany jest przez wszelakiej maści potwory i dawnego towarzysza Jotaka. By przeżyć i pokrzyżować plany Nekromemnona, musi połączyć siły z magiem Doodadem i złodziejką Brisbayne.
Sequel filmu z 1993 roku. Tym razem Hrabia Godefroy de Montmirail postanawia się ożenić. Niestety okazuje się, że zaginęły święte relikwie bez których związek nie może być zawarty. Aby je odzyskać hrabia i jego wierny sługa przenoszą się do naszych czasów. Od tej pory zaczynają się ich zabawne perypetie w zupełnie obcym świecie.
Podczas polowania, książę Siegfried dostrzega na jeziorze łabędzia z koroną na głowie i podążając jego śladem odkrywa, że jest to zaklęta księżniczka Odette. Choć oboje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia to na drodze ich szczęściu staje zły czarownik Rothbart. Nie bacząc na nic Siegfried rusza na ratunek ukochanej.
Dr Katherine Mallory i dr Eric Campion przybywają do niewielkiej wioski zamieszkałej przez dwóch braci czarowników. Przewodzący demonicznemu kultowi Belial praktykuje czarną magię ku chwale szatana. Jego niecne poczynania przerwać próbuje dobroduszny Andre, którego dzieci napiętnowane są klątwą wilkołactwa.
Fieg Kamara zostaje przeniesiony do świata Xanadu, którego równowaga zostaje zaburzona przez maga Reichswara, który zdobywa magiczny kryształ o niezwykłej mocy. By go powstrzymać Fieg i królewna Rieru wyruszają na poszukanie legendarnego miecza zwanego "Pogromca smoków".
Słowa kluczowe

Proszę czekać…