Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje podglądacz.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Młoda pisarka Jennifer (Sarah Butler) przyjeżdża do domku wypoczynkowego, który znajduje się w lesie z dala od cywilizacji, aby w ciszy mogła napisać swoją nową książkę. Jednak jej spokój zostaje zakłócony przez grupkę mężczyzn, którzy dopuszczają się na niej napaści seksualnej. Nie zdają oni sobie jednak sprawy z konsekwencji swoich czynów.
Michael J. Fox wciela się w postać Marty'ego McFly'a, typowego amerykańskiego nastolatka lat 80-tych, przypadkowo wysłanego w przeszłość, do roku 1955, za pomocą napędzanego plutonem "wehikułu czasu" DeLorean, skonstruowanego przez trochę szalonego naukowca, Christophera Lloyda. Podczas swej zdumiewającej podróży, Marty, by móc powrócić do przyszłości, musi upewnić się, że jego przyszli, obecnie nastoletni, rodzice, Crispin Glover i Lea Thompson, poznają się i zakochają w sobie...
Lil i Roz znają się od dziecka. Obie mieszkają w sąsiadujących ze sobą domach położonych nad samym oceanem. Lil od niedawna jest wdową, a mąż Roz wyjechał na południe do pracy w Uniwersytecie w Sydney. Każda z kobiet ma syna. Obaj są atrakcyjnymi młodymi mężczyznami o perfekcyjnych sylwetkach, którzy całymi dniami surfują i opalają się na niewielkiej plaży. Ten sielankowy spokój już wkrótce zostanie zburzony przez huragan emocji i pożądania. Wszystko zacznie się od namiętnego pocałunku jednego z synów... z matką drugiego.
Po liceum zostały już tylko wspomnienia - teraz Jim i Michelle szykują się do ślubu. A to oznacza, że Stifler musi zorganizować epicki wieczór kawalerski.
Były gwiazdor rockowy, właściciel klubu nocnego w San Francisco, zostaje zamordowany. Do sprawy przydzielony zostaje detektyw Nick Curran (Michael Douglas), a główną podejrzaną jest atrakcyjna pisarka – Catherine Tramell (Sharon Stone).
Film opowiada o tytułowej służącej, która trafia do domu japońskiej bogaczki. Akcja toczy się w czasach japońskiej okupacji Korei i oparty jest na powieści zatytułowanej Fingersmith autorstwa Sarah Waters.
Moonee ma sześć lat i zawadiacki uśmiech, a dni spędza poza domem z paczką przyjaciół. Dom w ich przypadku oznacza motel Magic Castle, wściekle liliowy budynek z zewnątrz przypominający pałac z bajki. Moonee, niczym odkrywca z przygodowej powieści, każdego dnia przemierza okolice i razem z kolegami odkrywa tajemnice niezwykłego miejsca, w których przyszło im żyć. Nieświadoma coraz bardziej ryzykownych kroków, jakie musi podejmować jej mama, by opłacić pokój w motelu na kolejny tydzień, Moonee jest najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Całkiem, jakby czerpała energię z wychylającego się zza horyzontu pobliskiego Disneylandu.