Filmy prokurator

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje prokurator. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Związek Radziecki, 1937 r. Tysiące listów więźniów niesłusznie oskarżonych przez reżim zostaje spalonych w celi więziennej. Wbrew wszelkim przeciwnościom jeden z nich dociera do celu, na biurko nowo mianowanego lokalnego prokuratora, Aleksandra Korniewa. Walczy o spotkanie z więźniem, ofiarą agentów tajnej policji, NKWD. Doświadczony i uczciwy bolszewik, młody prokurator uważa, że ​​doszło do awarii. Dążenie do sprawiedliwości zaprowadzi go do biura Prokuratora Generalnego w Moskwie. W czasach wielkich czystek stalinowskich człowiek pogrążył się w totalitarnym reżimie, którego nazwy nie dało się nazwać.
Trójmiejska plaża staje się miejscem dramatycznego odkrycia, gdy morze wyrzuca na brzeg ciało młodej dziewczyny. Nietypowe okaleczenia ofiary wskazują na morderstwo. Na czele dochodzenia staje ambitny i nieustępliwy prokurator, Leopold Bilski. W śledztwo angażuje się też matka ofiary, sędzia Helena Bogucka. Wszystkie tropy prowadzą do jednego z nadmorskich klubów, który okazuje się być związany ze sprawą morderstwa kobiety sprzed 15 lat. Z gromadzonych w trakcie śledztwa informacji i zatajonych przez lata dowodów powoli wyłania się mroczne oblicze przestępczego Trójmiasta. Odkrycia Bilskiego i Boguckiej zaczynają być bardzo nie na rękę lokalnej policji.
American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona to najnowsza produkcja twórców przebojowej serii American Horror Story, która pokazuje kulisy słynnego procesu, dając intrygujący wgląd w działania prawników, walczących o skazanie lub uniewinnienie oskarżonego o podwójne morderstwo legendarnego futbolisty.


Chicago

7,1
Osadzony w latach 20. XX wieku oskarowy musical opowiada historię Roxie Hart, która dzięki sprytnej medialnej grze z podejrzanej o morderstwo stała się gwiazdą estrady.

Dom zły

7,4
Po śmierci żony Edward Środoń znajduje nową pracę i wyjeżdża z rodzinnej miejscowości. Po drodze zatrzymuje się w domu Dziabasów.
Opowieść o trzypokoleniowej rodzinie Mostowiaków. Seniorzy rodu – Barbara i Lucjan Mostowiakowie wiodą szczęśliwe życie, na ogół pozbawione kłótni i nieszczęść, lecz ich dzieciom układa się różnie. Głównym wątkiem serialu jest oczywiście tytułowa miłość.

Pętla

4,6
2,9
Patryk Vega powraca do Służb Specjalnych i Pitbulla z najnowszym filmem Pętla. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer.
Fabuła filmu skupia się na mężczyźnie, któremu brutalnie zamordowano żonę i małą córeczkę. Rok po tych tragicznych wydarzeniach morderca jego rodziny zostaje zwolniony dzięki umowie, którą zawarł z asystentem prokuratora okręgowego. Teraz ojciec rodziny postanawia wziąć sprawiedliwość w swoje ręce. A zemsta nie dotknie jedynie mordercy, ale także ludzi oraz cały system odpowiedzialny za ułaskawianie złoczyńców.
Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny (Dawid Czupryński) – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.
Serial opowiadający o życiu i pracy śledczych z wrocławskiego wydziału kryminalnego pod dowództwem charyzmatycznego naczelnika.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…