Dramat 1912

Przedstawiamy listę 346 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dramat z 1912 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Psierlock Holmes

Dokonano zuchwałego napadu na bank – przestępcy użyli zatrutych monet i grozili detonacją bomby. Dyrekcja wzywa na pomoc detektywa Hawkshawa, któremu towarzyszy wierny psi asystent. I to właśnie on, Spot, podejmuje – dosłownie i w przenośni – trop wiodący do człowieka nazwiskiem Raffles i do rozwiązania zagadki.


The Painted Lady 7.0

Samotna, młoda kobieta mieszka ze swoim apodyktycznym ojcem, który zabrania jej nawet chodzić w makijażu. Pewnego dnia kobieta poznaje młodego mężczyznę, który wydaje się być zainteresowany jej osobą. Nie wie ona, że jest to włamywacz, który planuje okraść dom jej ojca...

A Blot on the 'Scutcheon 5.0

Arystokrata jest zachwycony, kiedy szlachcic proponuje małżeństwo jego siostrze. Radość zamienia się w szok, kiedy odkrywa, że narzeczeni są już kochankami. Postanawia wyzwać szlachcica na pojedynek...

The Old Bookkeeper

Starszy mężczyzna zostaje zwolniony przez nowego kierownika, który pracę księgowego planuje zaoferować swojemu przyjacielowi. Starzec, nie wiedząc, że został zwolniony, idzie na odwiedziny do swojego nowego pracodawcy, zapobiegając jednocześnie włamaniu do jego domu..

Słowa kluczowe