Erotyczny 1992

Przedstawiamy listę 14 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Erotyczny z 1992 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Nagi instynkt 8.0

Były gwiazdor rockowy, właściciel klubu nocnego w San Francisco zostaje zamordowany. Do sprawy przydzielony zostaje detektyw Nick Curran (Michael Douglas), a główną podejrzaną jest atrakcyjna pisarka Catherine Tramell (Sharon Stone).

Skaza 6.8

50-letni dr Stephen Fleming ma wszystko, co trzeba, aby być szczęśliwym - wspaniałą żonę Ingrid, dwoje udanych dzieci, wysokie stanowisko. Jest członkiem parlamentu. Ma zostać mianowany przez premiera ministrem. Na przyjęciu w ambasadzie poznaje Annę Barton, 20-letnią dziewczynę swego syna Martyna. Błysk w oczach Stephena i Anny oznacza, że od tej chwili ich życie zupełnie się zmieni. Świat dostojnego dżentelmena Fleminga legnie w gruzach. Fascynacja dziewczyną jest tak ogromna, że nie potrafi zapanować nad uczuciem. Anna nie chce jednak rezygnować z Martyna. Spotyka się z obydwoma mężczyznami.

Kochanek 7.0

Rok 1929. Wietnam jest kolonią francuską. Młoda Francuzka ze zubożałej rodziny przyjeżdża po wakacjach do szkoły z internatem. Podróżując samotnie, zwraca uwagę bogatego, chińskiego biznesmena. Między dziewczyną a starszym od niej Chińczykiem rodzi się uczucie. Czy ich romans przetrwa mimo różnic klasowych i norm moralnych, obowiązujących w tamtej epoce?


Gorzkie gody 7.4

W trakcie podróży statkiem po Morzu Śródziemnym sparaliżowany Amerykanin na wózku Oskar, i jego młoda, francuska żona Mimi, poznają parę Anglików: Fionę i Nigela, znudzonych sobą po siedmiu latach małżeństwa, ale nazbyt skrępowanych gorsetem konwenansów, by na chwilę dać się ponieść tłumionym namiętnościom. Przez kilka kolejnych wieczorów Oskar opowiada Nigelowi, z ekshibicjonistyczną wręcz szczerością, dzieje swojego związku z Mimi. Początkowo zgorszony, potem coraz bardziej zaintrygowany Anglik, nie potrafi sobie odmówić kolejnych wizyt w kajucie Oskara, ulegając zarazem coraz większej fascynacji jego ponętną żoną.

Zwierzęcy instynkt 5.0

Ignorowana przez męża Joanne Cole, chcąc zaspokoić swoje żądze zaczyna zdradzać go z innymi mężczyznami. Początkowo są oni zupełnie przypadkowi, ale z czasem przeradza się to w regularne spotkania. Prawda w końcu wychodzi na jaw, gdy David odkrywa nagrania z jej udziałem.

Così fan tutte 7.5

Diana jest szczęśliwie zamężna z Paolo, ale ze względu na swoje dzikie zamiłowanie do seksu, regularnie wikła się w krótkotrwałe przygody erotyczne. Swoich skoków w bok nie skrywa przed Paolo, a wręcz przeciwnie.

Intymna obsesja

Nieusatysfakcjonowana ze swojego małżeństwa, Rachel (Jodie Fisher) zaczyna widywać się z Rick'iem (James Quattrochi), nie zdając sobie sprawy, że jej mąż Tom (Richard Abbott) również ma romans. Rachel dowiaduje się, że Tom wynajął Rick'a, żeby ten uwiódł ją, aby mieć podstawy do rozwodu...

Dziewczyna z zasadami 5.0

Słowa kluczowe