Krótkometrażowy 2014

Przedstawiamy listę 441 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Le gouffre 4.5

Dwójka podróżników napotyka na swojej drodze szeroki wąwóz, którego nie mogą ominąć. Postanawiają zbudować nad nim most, aby móc kontynuować swoją wędrówkę.

Niedźwiedzia opowieść 5.8

Samotny, starszy niedźwiedź opowiada historię swojego życia poprzez własnoręcznie stworzoną mechaniczną dioramę.

Mouse-X 1.0

Anderson budzi się w budynku, nie wiedząc jak i kiedy tam trafił. Szukając wyjścia mężczyzna odkrywa, że pokoje wokoło pełne są jego klonów.


Batman i Liga Sprawiedliwości 6.0

Gdy najpotężniejsi superbohaterowie świata zaczynają ginąć bez śladu, najlepszy detektyw na Ziemi wkracza do akcji. Czy Batman doceni pracę w zespole zanim Liga Sprawiedliwości przepadnie na zawsze?

Mali giganci 3D

Produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i „supermocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w tytanicznej walce o przetrwanie. Pręgowiec amerykański w dzikich lasach i pasikoniszka na spalonych słońcem pustyniach Arizony, pozostawione same sobie szybko zrozumieją, że mogą liczyć tylko na siebie. Mając do czynienia z doświadczonymi rywalami i ogromnymi drapieżnikami, nasi bohaterowie muszą wykazać się odwagą, by znaleźć bezpieczne schronienie i jedzenie, które pozwoli im przetrwać zimę. Tylko dzięki użyciu swoich genialnych zdolności te maleństwa potrafią nie tylko przetrwać, ale również zostać władcami ich niewielkiego świata.

Me + Her 4.5

Gdy Jacka i Jill z Kartonowego Miasta rozdziela przedwczesna śmierć Jill, Jack wyrusza w podróż, by naprawić (dosłownie) swe złamane serce.

Parol no Miraijima 7.0

W nieznanym nikomu miejscu znajduje się wyspa zamieszkała przez stworzenia o białych futrach i różnobarwnych grzywach. Odizolowani od reszty świata mieszkańcy żyją w przekonaniu, że tylko tu mogą być bezpieczni. Gdy pewnego dnia morze wyrzuca na brzeg pozytywkę zawierającą zdjęcie sztucznych ogni, trójka przyjaciół – Parol, Rikotto oraz Zuzu – postanawia wyruszyć na wyprawę do nieznanego świata, gdzie czeka ich przygoda pełna śmiechu, ekscytacji i niebezpieczeństw.

Nie możemy żyć bez kosmosu 4.5

Opowieść o dwóch zaprzyjaźnionych kosmonautach, którzy codziennie ciężko trenują i robią wszystko, co w ich mocy, by spełnić swoje marzenie o podróży w kosmos. Lecz nie jest to tylko historia o marzeniach.

Całe mnóstwo miłości 3.0

Łukasz jak każdy chciałby "coś" zmienić w swoim życiu. Wykorzystując weekendowy wyjazd swojej dziewczyny Ani postanawia wyprowadzić się i wrócić do kawalerskiego życia. Ania z kolei w gronie przyjaciół próbuje odnaleźć spokój nad jeziorem. Jednak kilka niefortunnych zbiegów okoliczności, straszliwa burza oraz tajemniczy nieznajomy zamienią wypoczynek w koszmarną przygodę.

Słowa kluczowe