Musical 1977

Przedstawiamy listę 18 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Musical z 1977 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Przygody Kubusia Puchatka 7.2

Kolekcja animowanych krótkometrażówek na podstawie powieści, których autorem jest Alan Alexander Milne. Przedstawia ona przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół.

New York, New York 7.1

Jimmy jest saksofonistą, który pragnie zdobyć sławę grając w Big Bandzie; Francine natomiast jest piosenkarką marząca, by znaleźć się w świetle reflektorów. Gdy się spotykają atmosfera zaczyna się skrzyć, gdy natomiast występują razem Nowy Jork staje w płomieniach! Jest to początek burzliwego romansu, który wystawia na próbę ich zdolność do zachowania równowagi między miłością do jazzu i do siebie nawzajem.

Pro Krasnuyu Shapochku 7.0

Czerwony Czepturek, już kiedyś oszukana przez wilka, lecz uratowana przez myśliwych, znów idzie w gości do chorej babci. Ona nie wie, że choroba babci została wymyślona przez starą wilczycę, która chce się zemścić za krewnego. Dwóch jej synów wilków prześladuje dziewczynkę, próbując zdobyć jej zaufanie i zwabić w pułapkę. Jeden posłuszny matce, drugi to dobry, słabego charakteru łamaga, który bierze udział w tym przedsiębiorstwie wbrew swojej woli.


Bernard i Bianka 7.2

Opowieść o przygodach dwóch odważnych myszek - Bernarda i Bianki, które wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż, by uratować zaginioną sierotkę o imieniu Penny. Przygoda zaczyna się, gdy prośba o pomoc przesłana w butelce przez Penny wpada w łapki nieśmiałej, lecz sprytnej myszki o imieniu Bernard i jego czarującej partnerki - panny Bianki. Dwie dzielne myszki ruszają Penny na ratunek, by uwolnić ją ze szponów złej i przebiegłej Meduzy. Chce ona zmusić Penny do pomocy w odszukaniu i zawładnięciu bezcennym klejnotem. Na Bernarda i Biankę czeka moc niebezpieczeństw. Muszą umknąć krokodylom z ostrymi jak brzytwa zębami i pokonać inne pułapki przygotowane przez złą Meduzę.

Pete's Dragon 7.0

Połączenie aktorskiego filmu fabularnego i animacji. Stan Maine, rok 1908. Dziewięcioletni chłopczyk, o imieniu Pete, opuszcza swych przybranych rodziców. W ucieczce pomaga mu mały smok, Elliot, którego widzieć może tylko Pete...

Alaap 1.0

Zamożny prawnik Triloki Prasad (Om Prakash) żyje w małym miasteczku w Indiach z dwoma synami, żonatym adwokatem Ashok'iem (Vijay Sharma) i Alok'iem (Amitabh Bachchan), który nie czuje powołania by kontynuować rodzinną tradycję. Mimo ostrzeżeń i próśb ojca, Alok spędza większość czasu z byłą kurtyzaną Sarju Bai. Kiedy część slumsów zostaje wyburzona przez podstępnego pana Guptę (Yunus Parvez), przyjaciółka młodzieńca i inni biedacy zostają bez domu. Dalsze działania niepokornego Aloka zbudują mur nieporozumień między ojcem i synem.

Mała nocna muzyka

Fredrik Egerman jest żonaty z 17-letnią dziewicą Anne. Małżeństwo jeszcze nie zostało skonsumowane mimo to, że minęło już 11 miesiący. Więc nasz bohater odwiedza swoją dawną miłością, znaną aktorkę Desiree Armfelt. Kobieta jest zmęczona życiem, myśli o osiedlaniu się i przeprowadza się do zamku Fredrika, pomimo tego, że jest żonaty i sprzeciwu jej żonatego kochanka hrabiego Carla-Magnusa. Pod wpływem nacisków Desiree jej matka zostaje zaproszona do wiejskiej posiadłości Egermanów na weekend. Ale wtedy Carl-Magnus i jego żona Charlotte również przyjeżdżają...

Gwiazda estrady

Opowieść o życiu piosenkarki Anny Strielcowej. Początkowo nie wiedzie się jej dobrze, nawet myśli o tym, żeby rzucić scenę. Lecz mimo to uparcie szuka i znajduje swój styl i swoje piosenki. W życiu rodzinnym również przechodzi trudną drogę: rozstaje się z mężem, staje się matką i wreszcie, przeżywa wielką, namiętną miłość...

Słowa kluczowe