Sportowy 1999

Przedstawiamy listę 25 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sportowy z 1999 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Męska gra 6.8

Tony D'Amato (Al Pacino) jest trenerem drużyny Miami Sharks. Nowa właścicielka, Christina Pagniacci (Cameron Diaz), chce zwolnić doświadczonego 39-letniego gracza - Rooneya (Dennis Quaid), zastępując go młodszym zawodnikiem (Jamie Foxx).

Huragan 7.4

Młody chłopak kupuje na wyprzedaży swoja pierwszą książkę. Jest to biografia Rubina "Hurricana" Cartera, byłego mistrza wagi średniej. Czytając ją krok po po kroku zostaje ukazana historia boksera, od jego dzieciństwa, przez karierę bokserską, aż po niesłuszne oskarżenie i osadzenie w więzieniu. Zafascynowany lekturą i więżący w niewinność bohatera Lesra postanawia mu pomóc. Wraz z trójką przyjaciół rozpoczynają więc własne śledztwo, w którym wychodzą na jaw niezgodności i kłamstwa zarówno policji jak i sądu. Ale czy to wystarczy by uwolnić Rubina.

Gra o miłość 6.7

Abby Janello jest młodą wdową i mamą. Jej mąż zginął w wypadku samolotowym. Pewnego dnia spotyka przypadkiem, przynajmniej tak się jej wydaje, Buddy'ego Amarala, który jest młodym rekinem reklamy. Dla niego życie to dobry wygląd i korzystna umowa. A jednak pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Buddy zmuszony jest do tego, aby ocenić samego siebie i po prostu dorosnąć. Abby zaś, kiedy już uwierzyła, że otrzymała od losu kolejną wyjątkową szansę, uświadamia sobie, że ich spotkanie nie było tylko kwestią przypadku. Buddy też to wie, dlatego musi podjąć decyzję: czy wyjawić tajemnicę, która może zniszczyć kruchy związek, czy na zawsze zachować milczenie?


Kumpel do bicia 6.2

Vince (Woody Harrelson) i Cesar (Antonio Banderas) są zawodowymi bokserami i najlepszymi przyjaciółmi – obaj marzą o otrzymaniu szansy walki o tytuł mistrzowski przed końcem kariery. Szczęście się do nich uśmiecha, gdy organizatorzy walk zawodowych muszą nagle znaleźć dwóch doświadczonych pięściarzy, którzy stawią się w Las Vegas, by stoczyć pojedynek poprzedzający walkę stulecia Mike’a Tysona. Umowa jest prosta – 50.000 dolarów dla każdego i szansa walki o tytuł mistrzowski dla zwycięzcy.

Bliźniaczki na boisku 6.0

Na co dzień siostry-bliźniaczki wymieniją sie ploteczkami i sekretami. Teraz jednak zbieg okoliczności sprawi, że zamienią się miejscami.

Mystery, Alaska 7.0

Mystery to małe miasteczko na Alasce. Jedyną rozrywka, a zarazem chlubą jest tu hokej na lodzie. Co niedzielę wszyscy zbierają się na boisku by obserwować zmagania swojej drużyny w amatorskiej lidzie. Zawodnicy radzą sobie bardzo dobrze i są niepokonani. Pewnego dnia do miasteczka przyjeżdża reporterka, która robi wywiad z zawodnikami. Po ukazaniu się materiału w gazecie wszyscy są zachwyceni tą drużyną. W końcu gracze z Mystery dostają szansę zagrania z New York Rangers. Teraz muszą się przygotować i przebudować swoje małe boisko na jeziorze...

Mecz 9.0

Co roku w pewnym szkockim miasteczku odbywa się mecz. Mecz pomiędzy dwoma pubami: Benny's Bar i Le Bistro. Benny's Bar, którego właścicielem jest Big Tam, to mały skromny bar. Właścicielem eleganckiego i nowoczesnego Le Bistro jest były piłkarz George Gus. Gdy przyszłość Benny's Bar staje pod znakiem zapytania, jedynym sposobem na jego ocalenie okazuje się wygranie meczu. Problem w tym, że Benny's Bar jeszcze nigdy nie wygrał...

Puchar Himalajów 6.8

W Tybecie, okupowanym przez Chińczyków, stało się tradycją wysyłanie małych Tybetańczyków do rozrzuconych na wygnaniu tybetańskich klasztorów. Kilkunastoletni Palden i Nyima trafiają do klasztoru położonego w malowniczym zakątku Himalajów. Z dziecinną radością chłoną nauki lamy i uczą się życia. Cóż jednak, kiedy nie mają tam dostępu do ukochanego przez chłopców futbolu. A zbliżają się mistrzostwa świata. Młodzi mnisi w desperacji wymykają się do wioskowej kawiarni, kombinują i wagarują, byle tylko oglądać rozgrywki piłki nożnej...

Rocket Power 7.0

Ten serial opowiada o niesamowitych i super extremalnych przygodach czwórki dzieciaków: Otto, Reggie, Twister'a (Moris'a) i Sama, którzy wprost ubóstwiają (kochają) różne sporty (np. extremalne lub inne)...

Michael Jordan: His Airness

"Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan." (Rick Barry) Historia życia najwybitniejszego koszykarza wszech czasów. Przedstawia wydarzenia z dzieciństwa, okresu szkolnego, studiów, a także kariery w NBA. Materiał obejmuje czas do pierwszej rezygnacji Jordana z gry spowodowanej śmiercią ojca.

Słowa kluczowe