Sportowy 1999

Przedstawiamy listę 25 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Sportowy z 1999 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Huragan 7.4

Oparta na faktach tragiczna historia czarnoskórego boksera Rubina "Huragana" Cartera, który od dzieciństwa był prześladowany przez miejscowego porucznika. Pewnego wieczora Carter zostaje aresztowany, a wkrótce, pomimo niewystarczających dowodów, niesłusznie skazany na dożywocie za zabójstwo trzech osób. Opinia publiczna jest bardzo poruszona losem Cartera i rozpoczyna się batalia o jego uwolnienie...

Męska gra 6.8

Jeszcze niedawno trener Tony D'Amato prowadził drużynę futbolową "Rekinów z Miami" do serii zwycięstw, ale wszystko się zmieniło. Fakty świadczą, że fala świetności minęła, ale to tylko pozory. "Męska gra" wymaga siły, sprytu i prawdziwej odwagi. I to nie tylko na boisku, gdzie obowiązują reguły fair play, o których w życiu codziennym można tylko marzyć.

Gra o miłość 6.7

Abby Janello jest młodą wdową i mamą. Jej mąż zginął w wypadku samolotowym. Pewnego dnia spotyka przypadkiem, przynajmniej tak się jej wydaje, Buddy'ego Amarala, który jest młodym rekinem reklamy. Dla niego życie to dobry wygląd i korzystna umowa. A jednak pomiędzy nimi rodzi się uczucie. Buddy zmuszony jest do tego, aby ocenić samego siebie i po prostu dorosnąć. Abby zaś, kiedy już uwierzyła, że otrzymała od losu kolejną wyjątkową szansę, uświadamia sobie, że ich spotkanie nie było tylko kwestią przypadku. Buddy też to wie, dlatego musi podjąć decyzję: czy wyjawić tajemnicę, która może zniszczyć kruchy związek, czy na zawsze zachować milczenie?


Kumpel do bicia 6.2

Vince (Woody Harrelson) i Cesar (Antonio Banderas) są zawodowymi bokserami i najlepszymi przyjaciółmi – obaj marzą o otrzymaniu szansy walki o tytuł mistrzowski przed końcem kariery. Szczęście się do nich uśmiecha, gdy organizatorzy walk zawodowych muszą nagle znaleźć dwóch doświadczonych pięściarzy, którzy stawią się w Las Vegas, by stoczyć pojedynek poprzedzający walkę stulecia Mike’a Tysona. Umowa jest prosta – 50.000 dolarów dla każdego i szansa walki o tytuł mistrzowski dla zwycięzcy.

Bliźniaczki na boisku 6.0

Emma Stanton jest najpopularniejszą dziewczyną w szkole i nie narzeka na brak zainteresowania ze strony chłopców. Jej siostra bliźniaczka to zupełne przeciwieństwo Emmy, ponieważ cały swój wolny czas poświęca karierze sportowej. Jest również ulubienicą ojca dziewczynek - miłośnika sportu i trenera szkolnej drużyny. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy Emma chce nawiązać lepszy kontakt z ojcem, a Sam zwrócić na siebie uwagę najprzystojniejszego chłopca w szkole? Nic prostszego - zamienić się miejscami. Od teraz to Emma będzie musiała się wykazać na boisku, jako członkini żeńskiej drużyny futbolowej, natomiast Sam zacznie umawiać się na randki. Jak długo można jednak zamianę utrzymać w sekrecie i oszukiwać własnego ojca? I co się stanie, kiedy prawda wyjdzie na jaw?

Mystery, Alaska 7.0

Alaska. W małym miasteczku Mystery jedyną rozrywką jest hokej. Co niedziela, wszyscy mieszkańcy spotykają się by podziwiać lokalną drużynę. Za sprawą artykułu opisującego utalentowanych graczy z Mystery, drużyna ma okazję zmierzyć się z gwiazdami ligi NHL New York Rangers.

Mecz 9.0

Wullie słynie z talentu do gry w futbol. Mieszka w szkockim miasteczku, gdzie życie toczy się wokół dwóch pubów. Między właścicielami trwa odwieczna "wojna". Każdego roku wystawiają oni drużyny futbolowe, właśnie ma się odbyć ostatni mecz. Jego wynik zadecyduje o tym, który pub zostanie zamknięty.

Puchar Himalajów 6.8

Tybet. 14-letni Orgyen trafia do klasztoru. Zafascynowany futbolem chłopak często wymyka się razem z przyjaciółmi, by oglądać mecze w telewizji. Pewnego razu zostają przyłapani przez jednego z mnichów. Odtąd nie wolno opuszczać im klasztoru. Orgyen błaga przełożonego, by pozwolił im wypożyczyć telewizor na finałowy mecz.

Rocket Power 7.0

Ten serial opowiada o niesamowitych i super extremalnych przygodach czwórki dzieciaków: Otto, Reggie, Twister'a (Moris'a) i Sama, którzy wprost ubóstwiają (kochają) różne sporty (np. extremalne lub inne)...

Michael Jordan: His Airness

"Wszyscy ludzie rodzili się równi, dopóki nie pojawił się Michael Jordan." (Rick Barry) Historia życia najwybitniejszego koszykarza wszech czasów. Przedstawia wydarzenia z dzieciństwa, okresu szkolnego, studiów, a także kariery w NBA. Materiał obejmuje czas do pierwszej rezygnacji Jordana z gry spowodowanej śmiercią ojca.

Słowa kluczowe