Minimalizm: Czas na mniej —
O zmianach w konsumpcji dla początkujących, ale aż zbyt minimalistycznie (o ironio). Mocno się ślizga po powierzchni, a lodu pod nami coraz więcej pęka. Czas na więcej... zmian.
przeczytaj recenzję
Normalni ludzie —
Fizyczna intymność nie zaczyna się, gdy dłoń lub usta dotykają skóry drugiej osoby. Zaczyna się chwilę wcześniej.
przeczytaj recenzję
Ku jezioru —
"Ku jezioru" w obecnych czasach stało się ciekawym spojrzeniem, które tylko zyskuje na aktualności w związku z rozprzestrzeniającą się pandemią COVID-19.
przeczytaj recenzję
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją —
Wszystkie komórki mózgowe umarły. Gaspar Noe i Quentin Tarantino po awarii prądu. Niezgrabna kalkomania z bardzo tanim humorem i nieumiejętnie wypełniony cudzysłów.
przeczytaj recenzję
Sylvie's Love —
To płomienny romans, pełen werwy i wizualnego przepychu, który nie schodzi z ustalonej ścieżki ani nie próbuje być czymś innym.
przeczytaj recenzję
Niebo o północy —
Katastrofa nie tylko w fabule. Za płytkie i tendencyjne, by było studium o nieznanym, za skromne i asekuranckie, by działało jako kino akcji. Kosmiczna nuda i anemia.
przeczytaj recenzję
Tenet —
Recenzja Blu-Ray - "Tenet" to kino wielokrotnego użytku, a jego wydanie na płycie Blu-Ray może okazać się idealnym prezentem świątecznym dla fana Nolana i kina!
przeczytaj recenzję