Dokumentalny 2016

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 25 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Dokumentalny z 2016 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Mars

6,6
Czy Mars stanie się dla nas drugim domem? Jak kolonizację Marsa widzą najwięksi wizjonerzy ze świata nauki i biznesu? Sześcioodcinkowa seria fabularno-dokumentalna „MARS” opowiada fascynującą historię podboju kosmosu, kreśląc obraz pierwszej próby kolonizacji Czerwonej Planety.
Stylowe połączenie filmu dokumentalnego i epopei historycznej. Produkcja przedstawia rządy cesarza Kommodusa, wraz z którymi rozpoczął się upadek Rzymu.
Zasmakuj w wyjątkowych daniach wyczarowanych przez szefów kuchni, którzy łamią reguły gry i na nowo odkrywają bogactwo kuchni francuskiej.


Ten serial dokumentalny zawierający wywiady z raperami, didżejami i producentami pozwala prześledzić dynamiczny rozwój kultury hip‑hopowej od lat 70. do początków XXI w.
Ten serial łączy film dokumentalny z dramatycznymi rekonstrukcjami, gdy aktorzy odtwarzają role prawdziwych detektywów w sprawach, których nie da się zapomnieć.
Serial analizuje istotę uroku osobistego i to, jak zdolność wzbudzania sympatii pomaga niektórym gatunkom przetrwać i prosperować w najróżniejszych środowiskach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…