Przygodowy 2014

Przedstawiamy listę 17 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Przygodowy z 2014 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Tom i Jerry Show

Odwieczni rywale znów zmierzą się na ekranie. Razem z Tomem i Jerrym odkryjecie nowe, fantastyczne miejsca, jak chatka czarownicy czy laboratorium zwariowanego naukowca.

Star Wars: Rebelianci 6.9

Członkowie statku kosmicznego Duch przeciwstawiają się tyrani Imperium, które najechało ich planetę.

Piggy Tales

Przyjrzyj się codziennemu życiu małych świnek, które rozwiązują swoje problemy, korzystając z niewielkiej wiedzy, którą posiadają.


Fangbone!

Magicznie przeniesiony z dalekiej krainy młody barbarzyńca nawiązuje współpracę z dziwnym trzecioklasistą, by chronić swój dom przed złym czarnoksiężnikiem.

Gadający kot Tom i przyjaciele

Uwielbiający przygody gadający kot z poczuciem humoru i jego równie rozgadani przyjaciele postanawiają zdobyć sławę.

Piraci 7.7

Przygody brutalnego pirata, kapitana Flinta oraz członków jego załogi i rywalizujących z nim piratów w scenerii osiemnastowiecznych Karaibów.

Muszkieterowie 7.0

Przygody muszkieterów króla Ludwika XIII w siedemnastowiecznym Paryżu.

Marco Polo 7.3

Przygody podróżnika Marco Polo w XIII-wiecznych Chinach, na pełnym intryg dworze imperatora Kubilaj-chana.

Bibliotekarze 6.2

Flynn Carsen z pozoru może wydawać się zwykłym bibliotekarzem. Podziemia słynnej Biblioteki Metropolitan, w której pracuje, skrywają jednak nie jeden sekret… Mieści się tam tajna siedziba naukowców i poszukiwaczy przygód, którzy próbują wyjaśnić najbardziej nieprawdopodobne zagadki, kolekcjonują tajemnicze artefakty i chronią świat przed ponadnaturalnymi siłami. Gdy cywilizacji zaczyna zagrażać niebezpieczeństwo Flynn i jego "Strażnik" Eve Baird muszą stawić czoła złu. Wraz z grupą zrekrutowanych osób - jako Bibliotekarze - staną do walki z antyczną organizacją, która dąży do tego, by na świecie zapanowała magia…

Słowa kluczowe