Sci-Fi 1999

Przedstawiamy listę 32 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sci-Fi z 1999 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Przygody Fry'a w kosmosie 7.7

31 grudnia 1999 roku doręczyciel pizzy, Fry przypadkowo zostaje zamknięty w komorze kriogenicznej i budzi się w roku 3000.

Batman przyszłości 6.8

Lata mijają i coraz starszy juz Bruce Wayne, rezygnuje z bycia Batmanem. Jakiś czas później jego sekret odkrywa młody chłopak, Terry McGinnis. Kiedy więc jego ojca zabija gang Jockersów, Terry nie czekając na policję, udaje się do posiadłości Wayna i kradnie kostium. I tak oto staje się nowym Batmanem. Wyposażony w najnowocześniejsza technikę i mający do pomocy najlepszego detektywa Gotham, Terry oczyszcza miasto z przestępców.


Krucjata

Rok 2267. Zwycięska bitwa nie oznacza wygranej wojny. Po odparciu morderczego ataku wojowników Drakh Ziemia staje w obliczu niespotykanego dotąd, jeszcze większego zagrożenia. Drakhowie pozostawili po sobie biogenetyczną plagę mikrobów, które mogą całkowicie zniszczyć życie na planecie, jeśli odpowiednie antidotum nie zostanie w porę odkryte.

Blue Gender

Jest rok 2031. Yuji Kaido dwadzieścia lat wcześniej został poddany kriogenicznemu zamrożeniu z powodu ciężkiej choroby. Teraz kiedy się budzi Ziemia nie jest już tą samą planetą jaką zapamiętał. Kontrolę nad nią przejęła pozaziemska rasa kosmicznych insektów zwanych Blue. Przed Yuji i nielicznymi, którzy osiedlili się na stacji kosmicznej zwanej Drugą Ziemią, wielkie wyzwanie wyswobodzenia rodzimej planety z rąk najeźdźców.

Zaginiony świat 6.6

Serial oparty na powieści Sir Arthura Conan Doyle\a, przedstawia losy niesamowitych przygód grupy podróżników. Wszyscy są zdeterminowani, aby udowodnić, że Zaginiony Świat istnieje naprawdę. Szaleńczo przystojny naukowiec, profesor Edward Challenger, jest przewodnikiem brytyjskiej ekspedycji, którą tworzy lekko niedopasowana grupa entuzjastów, oddanych wspólnemu celowi. W trakcie podróży przez dziewiczą puszczę Amazonki, do prehistorycznego płaskowyżu, ekspedycja spotyka wiele nieoczekiwanych sytuacji jak: plemienni łowcy głów, złośliwych małpoludów, ogromne krokodyle i przerażające dinozaury!

Nowe wcielenie 7.0

W przypadku Michaela Wisemana śmierć wcale nie jest końcem. Gdy ginie w tragicznym wypadku, rząd Stanów Zjednoczonych "składa" mu propozycję nie do odrzucenia - umieszcza jego mózg w nowym, genetycznie zaprojektowanym ciele. Doktor Theodore Morris, który prowadzi eksperyment, ma co do niego wielkie plany, ale jedyne czego chce Michael to wrócić do swojej żony i córki. Rząd zabrania Michaelowi jakichkolwiek prób kontaktu, ale czy to wystarczy, by go powstrzymać?

Cybersix

Android Cybersix buntuje się przeciw swemu złemu twórcy i ucieka próbując żyć jak normalny człowiek. Niestety gdy jego słudzy pojawiają się w mieście staje z nimi do walki. Od tej chwili przeciw niej i jej przyjaciołom zostają wysyłani kolejni mutanci i roboty.

Chojrak - Tchórzliwy pies 7.1

Głównym bohaterem serialu jest mały różowy pies Chojrak, który mieszka wraz ze swoimi właścicielami - przemiłą Muriel i wieczne zrzędzącym Eustachym - na farmie w bliżej nieokreślonej dzielnicy, na pustyni zwanej Nigdzie. Dom państwa Motyka często jest odwiedzany przez kosmitów, potwory, demony, zombie i inne straszydła. Chojrak, wbrew swojemu imieniu, jest bardzo bojaźliwy, lecz dla swoich właścicieli jest gotów walczyć ze swoimi strachami.

Roswell: W kręgu tajemnic 7.4

Serial o przygodach kilku nastoletnich kosmitów. Po katastrofie statku kosmicznego w 1941 roku kilkoro ocalałych obcych umieszczono w specjalnych kapsułach inkubacyjnych. Po wielu latach przybysze wyszli z nich jako ludzie i obecnie wiodą życie współczesnych nastolatków. Cały czas starają się zachować w tajemnicy kim naprawdę są zarówno przed przybranymi rodzicami, jak i przed szeryfem Valenti, który za wszelką cenę chce odkryć prawdę dotyczącą katastrofy sprzed półwiecza. Na szczęście są jednak ludzie gotowi im pomóc i zostać przyjaciółmi.

Słowa kluczowe