Thriller 2007

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 18 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Thriller z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Ktoś wyczyścił przeszłość Michaela Watsona, wyrzucając go w rodzinnym Miami bez pieniędzy, pracy czy jakiejkolwiek informacji. Bez historii pracy, gotówki czy zdolności kredytowej, Michael zostaje prywatnym detektywem, dzięki cechom, które nabył jako pracownik umysłowy. Z pomocą starego przyjaciela, pijaka i kobieciarza, Sama Axe'a, oraz byłej dziewczyny, Fiony, Michaelowi udaje się pomagać ludziom na tyle, by zapominali o swoich kłopotach. Kiedy upora się już z problemami wszystkich dookoła, jego cel numer jeden to dowiedzieć się, kto pozbawił go tożsamości, i spróbować wrócić do życia.

Układy

7,7
Akcja serialu dzieje się w dwóch planach czasowych, w środowisku prawników, biznesmenów oraz wielkich pieniędzy. Patty Hewes jest bezwzględną prawniczką, która prowadzi bardzo ostrą grę ze światem biznesu. Wdaje się w proces z jednym z najbogatszych ludzi w kraju, Frobusherem, który jest oskarżany o korupcję.

Internat

7,7
Akcja serialu toczy się w szkole z internatem "Czarna Laguna", gdzie kilkadziesiąt lat wcześniej mieścił się sierociniec. Po tym jak rodzice Marcosa i jego sześcioletniej siostry Pauli, uznano za zaginionych ich prawnym opiekunem został dyrektor szkoły Hector, a oni zamieszkali w internacie. W tym samym czasie jeden z nauczycieli wpada na trop w sprawie tajemniczego zniknięcia pięciu sierot z dawnego sierocińca. Wkrótce nauczyciel znika w równie tajemniczych okolicznościach. Jego uczniowie - Ivan, Carolina, Victoria, Cayetano i Roque postanawiają do odnaleźć. Wkrótce dołącza do nich także Marcos. Razem odkrywają, że w "Czarnej Lagunie zawsze działy się dziwne rzeczy.


Jaime Sommers jest barmanką, która trudno wiąże koniec z konćem. Jej życie obraca się między pracą a opieką nad młodszą siostrą Beccą. Także jej chłopak Will to osoba, której Jaime poświęca dużo czasu. Gdy ich związek staje się coraz bardziej zaawansowany narzeczeni ulegają wypadkowi, w efekcie którego Jaime traci dziecko a jej życie wisi na włosku. Jedynie Will jest w stanie ją uratować wszczepiając jej bioniczne implanty uszkodzonych części ciała. Po tym wydarzeniu Jaime zmienia się w niezwyciężoną bioniczną kobietę, której zadaniem jest obrona niewinnych ludzi i rozprawianie się z villanami.
Kanzaki Nao jest studentką, która pewnego dnia otrzymuje propozycję wzięcia udziału w grze "Liar Game". Zasady są proste: otrzymuje sto milionów jenów i musi oszukiwać innych graczy tak, by przejąć ich pieniądze. Przegrany zostanie ze stumilionowym długiem. Jej pierwszym przeciwnikiem jest jej nauczyciel. Niestety, dobroduszna Kanzaki zostaje oszukana i traci swoje pieniądze. Zdesperowana zwraca się o pomoc do genialnego oszusta, Akiyamy Shinichi.
Serial Tiempo Final ("Ostatnia godzina") pokazuje codzienne wydarzenia, których bieg zmienia się niespodziewanie, stawiając bohaterów w zaskakujących i trudnych sytuacjach. Każdy 60-cio minutowy odcinek serialu to inna opowieść, dziejąca się w czasie rzeczywistym, która w ciągu godziny ma swój początek, środek i finał. W przedstawionych historiach przeplatają się wątki miłości, zdrady, przyjaźni, połączone z czarnym humorem. Mąż, który knuje zabójstwo żony, aby móc uciec z kochanką; chłopak, który okłamuje swoją narzeczoną i jej przyjaciółki, planując niezapomniany wieczór kawalerski, czy fałszywy lekarz, który pierwszego dnia pracy musi zająć się kryminalistami po ich nieudanym przewrocie - to tylko niektórzy bohaterowie serialu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…